Середа, 21.10.2020, 03:34
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 1 » За загостренням обстановки в Сирії та Єгипті стоїть також Туреччина
22:51
За загостренням обстановки в Сирії та Єгипті стоїть також Туреччина
Співпраця Туреччини з міжнародним тероризмом в Сирії і на всьому Близькому Сході набуває все більш значних масштабів. Нові дані, які надходять з охопленого кровопролитними сутичками регіону підтверджують дестабілізуючу роль турецької держави. 

Наведемо деякі подробиці:

30 червня 2013 авіакомпанія Турецькі авіалінії (Turkish Airlines) рейсом 1078 з Тирани в Стамбул перевезла 90 етнічних албанців, які певний час по тому опинилися на території Сирії. На орендованих Туреччиною вантажних літаках з пакистанського Карачі до Сирії були доставлені більше сотні бойовиків - екстремістів.

За останні чотири місяці в Стамбулі було проведено принаймні три наради лідерів руху "Брати- мусульмани" з керівництвом Туреччини, на яких турецька сторона підтвердила свою зацікавленість у "Братах- мусульманах" на Близькому Сході. Деякі корективи у здійсненні цих планів вніс відхід еміра Катару і придушення повстання "Братів- мусульман" у Єгипті.

З середини 2011 року до сьогоднішнього дня транзитом через Стамбул було перекинуто понад 10 000 прихильників радикального ісламу. Це є відвертим порушенням як міжнародного права, так і турецького законодавства.

Основні маршрути прихильників джихаду до Сирії через Туреччину наступні:

авіаційні

- Сараєво - Стамбул

- Пріштіна - Стамбул

- Тірана - Стамбул

- Скопьє - Стамбул

- Карачі – Стамбул

наземним і повітряним транспортом до Туреччини через територію Грузії.

Морським шляхом і авіацією

З Марокко, Алжиру, Тунісу, Лівії

Крім того , за даними надійного джерела, є принаймні 800 бійців - екстремістів, які так і не перейшли до Сирії або залишили її територію досі перебувають у Туреччині. Керівництво "Братів- мусульман" просить послати цих бойовиків у Єгипет транзитом через територію Лівії, щоб вони допомогли повалити військове керівництво країни.

Експерти вважають, що Єгипту не вдасться уникнути дестабілізації і громадянської війни з непередбачуваними наслідками.

Операція по ліквідації християнської присутності на Близькому Сході.
Паралельно зі спробами сирійської опозиції знищити два мільйони християн, які проживають на території цієї країни, під загрозою опинилися християни Іраку та Єгипту. Метою фанатиків є ні що інше, як знищення християнської присутності в регіоні і сприяння створенню релігійних держав, на кшталт "халіфату Іраку і Сирії" (про що заявляють самі бойовики - екстремісти).

Кожен день з новин ми дізнаємося про підпали християнських храмів, вигнання віруючих з місць їхнього компактного проживання, викраденнях і розстріли.

Проте відносно безпрецедентного варварського знищення християнської присутності на Близькому Сході існує «всесвітня змова мовчання» (про що заявив колишній президент Лівану Амін Джемаел, виступаючи на конференції, організованій St. Antony's College в Оксфорді). Фанатики, які встановили у контрольованих ними районах закон шаріату, не соромляться викладати в інтернет сцени страт священиків і простих віруючих, тим самим сіючи навколо жах і паніку. Характерно, що міжнародне співтовариство так і не засудило ці безпрецедентні за своєю жорстокістю розправи над беззбройними людьми, постраждалими за свою віру.

Переглядів: 2496 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^