П`ятниця, 05.06.2020, 14:26
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Липень » 24 » Вийшов фільм до 1025-річчя хрещення Русі-України
21:40
Вийшов фільм до 1025-річчя хрещення Русі-України
"Послідовники вчення, що змінило їх світ" – з такою назвою глядачам презентовано документальний фільм, який розповідає про історичні наслідки прийняття Християнства на теренах Русі-України.

Ініціатором кінострічки виступила Всеукраїнська громадська організація Асоціація «Поклик», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Провідні науковці, політичні та громадські діячі розповідають про поступ у різних галузях суспільного життя, який відбувся завдяки поширенню Християнства на теренах України та всієї Європи.

Леонід Кравчук, Владислав Ольховський, Дмитро Степовик, Ярослав Грицак, Олександр Саган, Іван Климишин, Микола Кулеба, Петро Кононеко, Олександр Заєць, Петро Гусак, Валерій Решетинський, Петро Кралюк, Григорій Комендант, Василь Жуковський, Галина Сагач, Леонід Андрієвський, Володимир Сон розповідають про позитивні переміни в соціальному захисті та медицині, науці та освіті, культурі та мистецтві, економіці та правозахисті, які стали можливими завдяки всесвітньо відомим послідовникам вчення Христа.

"У фільмі йдеться про тих хороших учнів Христа, справжніх послідовників, у яких вчення Ісуса Христа викликало справжній резонанс. Це вчення трансформувало їхню свідомість і обумовлювало їхні дії. Натхненні, вони створили нову цивілізацію і продовжують змінювати світ на краще. Тому, вчення Ісуса Христа залишається актуальним і сьогодні”, – наголошує автор фільму, директор Асоціації «Поклик» Анатолій Кушнір.

За його словами, незабаром будуть доступні для перегляду серії інтерв'ю з експертами по кожній темі, що дозволить зробити глибший огляд впливу вчення Христа у різних сферах нашого життя.
Як повідомлялось, цього року 1025-річчя хрещення Київської Русі святкуватиметься в Україні на найвищому держаному рівні за участі глав помісних Церков та президентів іноземних держав.

Відео тут:

Переглядів: 2512 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^