Вівторок, 22.09.2020, 15:07
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 2 » Війна Обами проти християн Близького Сходу
00:28
Війна Обами проти християн Близького Сходу
Можлива інтервенція США в умовах, які панують у Сирії вже більше двох років хаосу і кривавої плутанини може стати точкою всесвітнього перелому. Все, що відбувалося і відбувається на Близькому Сході в роки президентства Обами - будь то в Тунісі, Лівії, Єгипті, Сирії або Ємені - є результатом прямого американського втручання у внутрішні справи цих країн ...  
Зараз Обама просто не в змозі визнати, що Сирія встояла під натиском Заходу, ставка США на терор ісламістів себе не виправдала, уряд Асада залишається при владі і чим далі, тим більше населення країни підтримує існуючий в країні режим. Тому агресія, яка готується під цинічним гаслом порятунку мирного населення насправді спрямована на підтримку бунтівників, які терплять поразку.

Головною метою нанесення ракетних і авіаційних ударів є руйнування військової інфраструктури сирійської армії, після чого «зміною режиму» за задумом Обами займуться банди бойовиків - ісламістів, які вміють воювати з мирним населенням. Серед тих, хто зі зброєю в руках бореться в Сирії проти урядової армії, сирійців не більше 5%, решта - іноземні найманці, які воюють в чужій країні на чужі гроші. У їхніх лавах набираються зараз бойового досвіду і вихідці з Росії та колишніх радянських республік.

Особливо важким є положення сирійських християн ...

Терористи спалюють храми, нападають на людей похилого віку, жінок, дітей. Досі антихристиянська спрямованість терору союзних Вашингтону прихильників радикального ісламу в Сирії не отримала відсічі. Хоча треба визнати, що раніше Конгрес США відмовився схвалити план Обами з розширення військово - фінансової підтримки «сирійським повстанцям» , враховуючи головним чином гоніння на християнські громади Сирії. Абсолютна більшість конгресменів зійшлася на думці, що у США немає морального права підтримувати «визволителів», які чинять звірства на чужій території. На відміну від «президента - миротворця» Обами вони визнали, що така політика не надає жодних гарантій безпеки релігійних меншин в Сирії, а підтримка ісламістів веде до усвідомленого і цілеспрямованого знищення ними християнського населення.

Шокуючі повідомлення про звірства терористів щодо християн приходять із Сирії майже щодня. Так, протягом декількох тижнів в оточенні бойовиків знаходилося християнське місто Раблех. Там ісламісти вбивали кожного, хто намагався вийти чи увійти в місто, у тому числі і представників релігійних християнських організацій, які намагалися доставити обложеним їжу і медикаменти. Зараз у Сирії в місцях, де воювали бойовики, неможливо відшукати неосквернену християнську церкву, іноземні найманці лютують, зриваючи і затоптуючи християнські хрести.

Задум адміністрації США загострити, наскільки можливо, міжконфесійні конфлікти не обмежується Сирією, він набуває загальний для Арабського світу характер. Це схоже на план руйнування історичних районів зародження християнства . Мова йде не про одну Сирію. Сьогодні світ став свідком руйнування того, що християни творили впродовж двох тисячоліть. Один з найважливіших аспектів бурхливої ​​«арабської весни» - це геноцид християн Близького Сходу.

Копти в Єгипті, що прийшли в I столітті до Олександрії та створили там перші християнські громади, вже заплатили за розгул ісламізму багатьма життями. Єгипетські копти - православні християни, в Єгипті до початку нав'язаної американцями «революції» їх проживало близько 10 млн. чоловік. Тільки за чотири дні заворушень в минулому серпні в Єгипті були зруйновані або спалені 30 православних коптських храмів, 14 католицьких церков і монастирів, 5 протестантських молитовних будинків. Десятки тисяч коптів вже покинули Єгипет, деякі з них, рятуючись від терору, виїхали до Росії.

Про ці злочини на Заході навмисне мовчать, як і про те, що у «визволеному» американцями Іраку до американського вторгнення 2003 проживало понад 2 млн. християн, а через 10 років їх залишилося менше 300 тисяч. Аналогію до цього результату в сучасній історії знайти важко.

Чи є можливість зберегти християнську культуру в арабських країнах Близького Сходу? Питання не порожнє. Із схвалення та за підтримки Вашингтона регіон переходить до рук бойовиків «Аль -Каїди», «Фронту Ан - Нусра» , «Братів - мусульман» .

Не буде перебільшенням сказати, що внесок адміністрації Обами в гоніння на близькосхідних християн набув вирішального значення.

Нагадаємо , що критика дій попереднього президента США Джорджа Буша з приводу того , що той почав війну в Іраку без схвалення Конгресу, стала частиною першої передвиборної кампанії Барака Обами. Обіцянка не розв'язувати нові війни допомогло Обамі отримати голоси виборців, перемогти республіканців і стати президентом. Зараз його посилання на необхідність захисту міфічних «національних інтересів» США в Сирії не приймаються американцями, більше 60 % з них вважають, що інтервенція в Сирію національним інтересам країни не відповідає.

Законодавці з Капітолійського пагорба вимагають від Обами зрозумілого роз'яснення мотивів, мети і стратегії можливих військових дій. У відповідь своєму народу і його представникам у Конгресі Обама обіцяє «прийняти рішення особисто».

Схоже, що, як і у відносинах з Росією, Обама бере паузу у відносинах з власною країною. Швидше за все, адміністрація Обами не отримає згоди на початок військової кампанії від Конгресу, як цього вимагає Конституція США . Не може Вашингтон узгодити свої дії і з Організацією Об'єднаних Націй. Крім Франції, ухилилися від участі в нападі на Сирію і союзники США по НАТО. За наслідки вторгнення до Сирії, якщо воно відбудеться, відповідати Обамі доведеться особисто. І тут вже ніякого значення не мають порожні фрази на кшталт тієї, що «відповідь США на застосування хімічної зброї в Сирії буде обмеженою».

Переглядів: 2426 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^