Понеділок, 26.10.2020, 16:35
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Квітень » 3 » Відбулася конференція присвячена богословській освіті в Україні
22:41
Відбулася конференція присвячена богословській освіті в Україні
2 - 3 квітня 2013 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Богослів’я в Україні: організаційний та освітньо-науковий контекст".

Науковий захід зібрав ректорів, проректорів богословських ВНЗ України, деканів богословських факультетів, державних посадовців, зарубіжних та вітчизняних вчених, церковних та громадських діячів.

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату у роботі конференції взяли участь голова Синодального управління у справах духовної освіти, ректор Київської православної богословської академії, доктор богословських наук, професор архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній (тема доповіді: "Богословська освіта та наука в Україні перед викликами сучасності"), заступник голови Синодального управління у справах духовної освіти, перший проректор Київської православної богословської академії, кандидат богословських наук, доцент протоієрей Олександр Трофимлюк (тема доповіді: "Київська православна богословська академія на шляху до визнання результатів своєї діяльності"), секретар Синодального управління у справах духовної освіти, секретар ученої ради, завідувач кафедри філології Київської православної богословської академії, кандидат богословських наук Олександр Якович Мирончук (тема доповіді: "Богослов’я чи богослів’я: до питання про вибір нормативного варіанта назви").

Під час конференції обговорювалися питання визнання богословської освіти та наукових ступенів з богослів’я в Україні, стан кадрового богословського потенціалу в Україні, стан та розвиток богословських видань в Україні, стан богословської освіти у вищих навчальних закладах України тощо.

Переглядів: 2427 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^