Середа, 25.11.2020, 14:01
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2014 » Жовтень » 16 » В УПЦ КП презентували перший україномовний навчальний посібник з біблійно-церковної археології
19:21
В УПЦ КП презентували перший україномовний навчальний посібник з біблійно-церковної археології
15 жовтня у камінному залі Волинської православної богословської академії (ВПБА) УПЦ КП відбулася презентація першого україномовного навчального посібника з біблійно-церковної археології, автором якого є доктор історичних наук, професор, зав. кафедри археології, давньої та середньовічної історії України Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та професор ВПБА Михайло Кучинко, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Книга охоплює період від створення світу і людини до кінця 1 ст. по Р.Х. З погляду археології аналізуються пам’ятки матеріальної культури «біблійних народів» Близького Сходу загалом і Палестини зокрема від палеоліту до античності. В контексті вивчення Слова Божого паралельно розглядаються археологічні, писемні та інші джерела.

Характеризуються питання антропогенезу й етногенезу, господарства, суспільних відносин та духовної культури біблійних народів.


Після молитви із вступним словом на презентації виступив ректор ВПБА о. Володимир Вакін. У представлені книги також взяли участь проректор з навчальної частини о. Василій Лозовицький, завідувач кафедри Священного Писання о. Миколай Цап’юк, завідувач кафедри Гуманітарних дисциплін Ігор Сацик, видавці та гості, які долучилися до роботи та видання цієї книги.

Автор книги Михайло Кучинко у своєму заключному слові розповів про історію написання книги та подякував усім, хто долучився до видання цього підручника, а особливо волинському митрополиту Михаїлу за фінансове сприяння у виданні цієї праці.

http://www.religion.in.ua/news/ukrainian_news/27176-v-upc-kp-prezentuvali-pershij-ukrayinomovnij-navchalnij-posibnik-z-biblijno-cerkovnoyi-arxeologiyi.html

Переглядів: 2355 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини, біблійна археологія
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^