П`ятниця, 18.01.2019, 16:50
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2018 » Грудень » 11 » В Україні стартував "Nestor 4.0" — освітня платформа з філософії, релігієзнавства, богослов'я
11:25
В Україні стартував "Nestor 4.0" — освітня платформа з філософії, релігієзнавства, богослов'я

В Україні стартувала освітня платформа "Nestor 4.0" — її інтерактивні навчальні програми дають можливість кожному отримати актуальні знання та нові навички з філософії, культурології, релігієзнавства і богослов'я. Користувачам платформи вже можна безкоштовно пройти онлайн курси "Церква і сім’я”, "Християнська антропологія”, "Церква і Нація”, повідомляє "Релігія в Україні".

Презентація Несторівського центру і його освітньої платформи відбулася 29 жовтня у Києві в мистецькій галереї "АртПричал”. Учасникам презентації, серед яких були представники християнської інтелігенції, викладачі, а також науковці різних християнських конфесій, розповіли про плани Несторівського центру щодо розвитку різноманітних проектів пов’язаних з освітньою й науковою сферами.

Керівником Несторівського центру є Віталій Хромець, релігієзнавець, кандидат філософських наук (Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова). Він презентував освітню платформу nestor 4.0, основне завдання якої – забезпечення інклюзивності освіти, надання максимального доступу до якісної сучасної освіти різноманітного контенту всім групам населення.

Платформа nestor 4.0 насамперед спрямована на заповнення вакууму богословського контенту серед уже діючих освітніх проектів в Україні. Наразі на освітній платформі доступні навчальні курси, пов’язані з богослов’ям і осмисленням церковної проблематики.

Першими курсами платформи стали "Церква і сім’я”, "Християнська антропологія”, "Церква і Нація”.


Переглядів: 50 | Додав: Prytyska | Теги: нестор, Цікаве та корисне, освіта
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^