Вівторок, 18.02.2020, 19:42
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Жовтень » 4 » В Іспанії школи примушують дотримуватися прав «трансгендерних» дітей
12:54
В Іспанії школи примушують дотримуватися прав «трансгендерних» дітей
Прокуратура Андалузії завела справу проти двох релігійних шкіл і однієї державної, вчителі яких відмовилися задовольнити прохання батьків «поважати ідентичність їхніх дітей - трансгендерів» 6, 8 і 9 років. Згідно El Pais, батьки вимагають дозволити їх дітям проходити навчання і одягатися відповідно з тією статтю, з якою дитина сама себе ідентифікує.
Прокурор департаменту, що займається справами про насильство проти жінок та гендерної дискримінації, сподівається, що «до суду справа не дійде, і з обома сторонами буде проявлено розуміння».

В одному з випадків йдеться про 6 -річного хлопчика, учня єпархіального центру в Малазі. Керівництво навчального закладу відмовилося задовольнити прохання матері про те, щоб її син проходив у шкільних журналах під жіночим ім'ям, носив спідницю, користувався жіночим туалетом і виконував все запропоноване дівчаткам у стінах центру. Мати вимагає в суді «забезпечити захист дитині», називаючи свого сина «дочкою».
У цьому році в Іспанії 12 сімей з схожими проблемами звернулися за допомогою до «Асоціації транссексуалів Андалусії» та інших організацій, які направили петиції в школи Севільї, Кадіса, Кордови, Малаги та інших. У зв'язку з цим, інспекція Андалусії направила до школи лист з керівними принципами, рекомендованими в ситуації з «транс - гендерними» дітьми. Наказано привести узгодження шкільної документації (список класу, журнал, квиток школяра), взявши до уваги стать, з якою себе асоціює школяр, звертатися до дітей по імені, яке встановили батьки і самі діти, і дозволити їм носити одяг тієї статі, з якою вони себе ідентифікують. Також пропонується дати можливість дітям на вибір користуватися жіночими або чоловічими туалетами.


Нагадаємо, що днями у своєму зверненні «щодо дискусії про європейські цінності в Україні» керівництво 10 релігійних організацій України, у тому числі і православних, висловилися на користь євроінтеграції України, що має своїм наслідком приведення законодавства нашої держави у відповідність до норм Євросоюзу.

Переглядів: 2371 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^