Понеділок, 26.10.2020, 02:19
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Червень » 27 » У США Верховний суд скасував обмеження шлюбу як союзу між чоловіком і жінкою
16:48
У США Верховний суд скасував обмеження шлюбу як союзу між чоловіком і жінкою
26 червня Верховний Суд США ухвалив рішення, відповідно до якого скасовується основне положення федерального закону, яке обмежувало поняття шлюбу як союз між чоловіком і жінкою, повідомляє Сatholicnews.

Рішення ухвалено п’ятьма голосами суддів проти чотирьох. Воно визнає нечинним визначення шлюбу Законом про захист шлюбу 1996 року. Таким чином, особи, які перебувають у легально зареєстрованому шлюбі з партнером тієї ж статі, отримують право на такі ж податкові пільги, допомогу в медичному забезпеченні і права на пенсію, як члени традиційних двостатевих шлюбів.

«Це трагічний день для сім’ї і нашої нації», – йдеться у заяві Конференції католицьких єпископів США, яку вони видали з цієї нагоди.

«Загальне добро усіх, а особливо дітей, залежить від суспільства, яке намагається захищати істину подружжя. Тепер настав час подвоїти наші зусилля у свідченні цієї істини», – пишуть американські єпископи. – «Наша культура занадто довго приймала як належне те, що підтверджують людська природа, досвід, здоровий глузд і мудрий Божий задум: різниця між чоловіком і жінкою має значення, а також має значення відмінність між мамою і татом. І хоча культурі неодноразово не вдалося підсилити інститут сім’ї, це не причина для того, щоб здаватися. Настав час підсилити шлюб, а не визначати його по-новому».

«Тепер, коли Верховний Суд видав своє рішення, із оновленим закликом ми звертаємося до усіх лідерів та людей цієї доброї нації рішуче виступити разом заради поширення та захисту єдиного визначення подружжя: один чоловік, одна жінка, на все життя», – йдеться у заяві, яку підписав глава Конференції єпископів США, кардинал Тімоті Долан.

Переглядів: 2462 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^