П`ятниця, 25.09.2020, 04:24
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Грудень » 10 » У школах “демократичної” Америки забороняють Бога!
21:56
У школах “демократичної” Америки забороняють Бога!
В американських школах усюди учням та вчителям забороняють згадувати Бога. Директори змушено йти на такі заходи, побоюючись позовів з боку батьків, адже, згідно законодавства США, державним школам заборонено вирізняти одну релігію перед іншою. Протягом останнього року адміністрації багатьох шкіл змушені були ввести заборону на згадування «Всевишнього», «Бога» та інших релігійних термінів. Ці слова не можна використовувати як учителям, так і учням. Більше того, педагоги змушено переглядати навчальну програму й виключати з текстів різних добутків уривки релігійного характеру.

Так у Північній Кароліні, директор школи змусив 6-літню ученицю виключити згадування Бога з поеми, яку вона написала й збиралася прочитати на святі в День ветеранів. Батьки інших учнів звернули увагу на рядок: «Він молився Богу про світ, він молив Бога дати сил». Вони відразу звернулися до директора з вимогою забрати релігійні елементи із програми, повідомляє місцеве видання Mcdowell News.

Адміністрації довелося піти їм на зустріч, інакше б школі загрожував судовий позов, який навчальний заклад, швидше за все, програв би. Підставою міг послужити текст першого виправлення до Конституції США, у якому сказано, що «Конгрес не повинен видавати жодного закону, стосовно запровадження релігії або заборони її вільного сповідання». При цьому введення релігійних елементів у шкільну програму, наприклад, із християнства, може ущемити права учнів, що належать інший конфесії або тих, хто дотримуються атеїзму.

« Як директор я повинен переступити через власні релігійні переконання й додержуватися букви закону, який визнає за нами право на свободу слова й віросповідання, але при цьому нам, як державній школі, не можна виділяти одну релігію перед іншою», — прокоментувала ситуацію Дезіре Киркпатрік, директор установи.

У той же час інші представники освітньої системи штату обвинувачують школу в обмеженні прав самої учениці, посилаючись ту ж першу поправку. Цей випадок – один з багатьох. Так, відразу в декількох американських школах під заборону потрапило виконання патріотичної пісні «Боже, охорони Америку», яка раніше звучала на багатьох заходах і виховувала в дітях гордість за батьківщину. Таким чином, перестають існувати шкільні традиції з 20- літньою історією, що обурює більшість батьків, вихованих у тому ж дусі.

А газета Belfast Telegraph повідомляє про труднощі, з якими доводиться зустрічатися, наприклад, учителям літератури. Так, їм довелося забрати з текстів слово «Бог», що часом ускладнює розуміння суті, що відбувається. Виправленню, зокрема, піддалася п’єса Вільяма Шекспіра «Генріх V».

Переглядів: 2356 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^