Четвер, 01.10.2020, 07:51
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Червень » 20 » У МОНмолодьспорту обговорили питання духовної освіти
10:56
У МОНмолодьспорту обговорили питання духовної освіти
20 червня 2012 року перший проректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк і секретар вченої ради КПБА Олександр Якович Мирончук взяли участь у засіданні робочої групи з вивчення питання визнання дипломів і наукових ступенів випускників духовних навчальних закладів, утвореної Міністерством на виконання доручень Президента України, наданих за результатами зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.

Очолює робочу групу т.в.о. Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма. Крім того, до її складу входять представники Громадської ради з питань співпраці з церквами і релігійними організаціями, релігійних конфесій, духовних навчальних закладів та провідних вищих навчальних закладів, фахівці Міністерства.

На початку роботи засідання виступили співробітники Міністерства: директор департаменту вищої освіти Коровайченко Юрій Миколайович, директор департаменту атестації кадрів Бондаренко Віктор Дмитрович, директор департаменту наукової діяльності та ліцензування Якименко Олександр Васильович, директор юридичного департаменту Кравченко Ольга Олександрівна.

Далі до присутніх звернувся протоієрей Олександр Трофимлюк, який поділився власними думками та пропозиціями щодо обговорюваних проблем і повідомив про проведену реформу духовної освіти в Українській Православній Церкві Київського Патріархату, яка, крім іншого, мала на меті привести систему богословської освіти відповідно до вітчизняних та міжнародних стандартів.

На цей час робоча група опрацьовує питання утворення механізмів державного визнання документів про освіту, здобуту в духовних навчальних закладах.

Переглядів: 2546 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^