П`ятниця, 30.10.2020, 07:44
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 5 » У Мінську пройде марш на захист життя
14:03
У Мінську пройде марш на захист життя
21 вересня 2013 року в Мінську планується проведення першого загальнонаціонального Маршу на захист життя і сім'ї. Марш на захист життя і сім'ї - вуличний хід, що став традиційним у багатьох країнах. Багатотисячні марші на захист життя щорічно проходять у Польщі, Чехії, Італії, Ірландії, США, Канаді, організаторами виступають активісти руху на захист життя (Pro- life). 

Мета маршу - привернути увагу до проблеми захисту життя ненароджених дітей та традиційних сімейних цінностей.

Згідно Декларації прав дитини та Конвенції про права дитини, дитина, внаслідок її фізичної і розумової незрілості, потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист як до, так і після народження.

Проведення таких заходів особливо необхідне суспільству в умовах складної демографічної ситуації. Білорусь посідає друге місце у світі за рівнем розлучень, третє місце за кількістю абортів, четверте місце в світі за кількістю суїцидів. Кожен день в Білорусі обривається життя більше ста дітей.

Марш захисників життя покликаний стати прекрасним публічним свідченням про фундаментальне право людини на життя і особливою подією для тих, хто має в серці турботу про святість людського життя. Такі маніфестації покликані бути моральним імперативом до підтримання недоторканої гідності кожної людини, особливо найменших і найбеззахисніших наших братів і сестер, і сприяти розвитку культури життя…

Рух на захист життя ставить своїм завданням залучення уваги білоруського суспільства та уряду до необхідності закріпити повний захист життя людини з моменту зачаття до природної смерті в законодавчій системі, а також підтримати європейську ініціативу «Один з нас», щоб гарантувати юридичний захист ембріонам і таким чином піклуватися про кожну людину від перших моментів її життя.

Організаторами Маршу виступають білоруські пролайф - організації: Громадське благодійне об'єднання «Центр підтримки сім'ї та материнства «Матуля», Брестське молодіжне культурно - просвітнє громадське об'єднання «На захист життя і сімейних цінностей», Благодійний місцевий фонд «Відкриті серця». У Марші за життя також візьмуть участь соціально - просвітницька установа «Центр підтримки сім'ї, материнства і дитинства «Покрова», громадська ініціатива Рух пролайф Білорусь, культурно - просвітницька установа «АСЕТ», Громадське благодійне об'єднання «Спасіння немовлят».

Переглядів: 2442 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^