Четвер, 25.02.2021, 08:56
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Червень » 14 » У Міносвіти відбулося чергове засідання Громадської ради
17:31
У Міносвіти відбулося чергове засідання Громадської ради
13 червня 2012 року під головуванням народного депутата України Володимира Марущенка відбулося чергове засідання Громадської ради з питань співпраці та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.

Під час засідання було обговорено питання впровадження елементів духовно-морального спрямування у системі позашкільної освіти, викладання предметів духовно-морального спрямування в закладах професійно-технічної та вищої освіти, щодо забезпечення підготовки, перепідготовки та вдосконалення викладачів предметів духовно-морального спрямування, а також заслухано інформацію про хід підготовки навчально-методичних комплектів з «Основ християнської етики» для 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За результатами засідання було прийнято рішення вивчити досвід співпраці закладів позашкільної освіти з церквами та релігійними організаціями у здійсненні духовно-морального виховання, звернутися до Міністерства щодо важливості сприяння духовно-моральному вихованню студентів професійно-технічних і вищих навчальних закладів та підготовці викладачів курсів духовно-морального спрямування.

Також було висловлено пропозицію щодо створення при Інституті інноваційних технологій і змісту освіти робочої групи з розробки Концепції духовно-морального виховання, а також проведення у листопаді 2012 року круглого столу за участю представників кафедр богослов'я у системі світських вищих навчальних закладів, присвяченого актуальним питанням викладання богослов'я у вузах.

Участь у засіданні взяли представники церков і релігійних організацій – члени Громадської ради, фахівці Міністерства, зокрема Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, а також представники низки вищих навчальних закладів та установ Національної академії педагогічних наук України.

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату у засіданні взяли участь член Громадської ради, перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк та секретар вченої ради КПБА Олександр Якович Мирончук.

Наступне засідання Громадської ради, присвячене питанням впровадження викладання предметів духовно-морального спрямування в загальноосвітніх навчальних закладах, вирішено провести 19 вересня за участю методистів обласних інститутів педагогічної післядипломної освіти.

Переглядів: 2499 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^