П`ятниця, 29.05.2020, 20:07
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Липень » 2 » У Франції ще залишилися чоловіки. Мер Коло: Важкий вибір, але я його зробив
00:24
У Франції ще залишилися чоловіки. Мер Коло: Важкий вибір, але я його зробив
Спільнота "Мери на захист дитинства", що об’єднує 20 тисяч французьких градоначальників та їх заступників, опублікувала петицію, в якій висловила підтримку колезі з Арканга, невеликого містечка на півдні-заході Франції, що в кількох кілометрах від Біаррица.
Жан-Мішель Коло, так звуть мера, ось вже 30 років беззмінно очолює муніципалітет Арканга, першим серед французьких градоначальників відмовився, причому в категоричній формі, реєструвати шлюб між двома чоловіками. І це незважаючи на те, що до цього його зобов'язує прийнятий нещодавно закон про легалізацію подібних матримоніальних союзів. Більше того всі заступники, які також мають право проводити шлюбні церемонії, наслідували його приклад.

Гей-пара має намір подати до суду на Жана-Мішеля Коло за звинуваченням у дискримінації, що загрожує меру кількома роками в'язниці і штрафом в 45 тисяч євро.

Мера вдалося розшукати на робочому місці, правда, не в муніципалітеті, а в його страховому агентстві, яким керує за сумісництвом. Месьє Коло виявилася людиною з почуттям гумору. Коли дізнався, що з ним хоче поговорити російський журналіст, іронічно відреагував, розсміявшись, що "поки не планує просити притулку в Росії". Правда, додав, мовляв, хто його знає.

- Відмовившись реєструвати союз двох чоловіків, ви, безсумнівно, пішли на принцип.
Жан-Мішель Коло: Я не сприймаю закон, який перекрутив слово "шлюб", поширивши його на осіб однієї статі, і вніс відповідні зміни до Цивільного кодексу. Для мене, та й для моїх численних співвітчизників, шлюб - це поєднання чоловічого і жіночого начал, що є основою сім'ї та продовження роду людського. У цьому законі я бачу якийсь ідеологічний посил, який мені неприємний. Робиться спроба переінакшити структуру суспільства. Навіщо? Мені особисто не зрозуміло. У будь-якому випадку вся ця ситуація у мене, людини віруючої, католика, викликає неприйняття і відторгнення. Брати участь у дійстві, коли два пана обмінюються обручками, не дозволяє совість. Це ж якийсь маскарад.

- Але закон-то прийнятий, і мери зобов'язані йому підкорятися.
Жан-Мішел Коло: Це так, але я вважаю його протиприродним, а значить і незаконним, бо він на шкоду суспільству, руйнує родинні зв'язки між батьками і дітьми. Чи будуть щасливими ті дівчатка і хлопчики, яких тепер можуть без зволікань всиновлювати і удочеряти два гомосексуаліста або дві лесбіянки? Думаю, що навряд чи. Адже багато дитячих психологів говорять про великі проблеми, з якими стикаються такі діти. Про це ці експерти розповідають у серйозних професійних журналах, а от на телебачення їх чомусь ніколи не запрошують.

- Вам довелося вибрати між совістю та обов'язком, чи не так?
Жан-Мішель Коло: Саме так. Між тим, що я вважаю вірним, і тим, що для мене аморально. Важкий вибір, але я його зробив.

- Вас потримали шестеро заступників. Ніхто не вагався?
Жан-Мішель Коло: Ніхто. Люди перевірені довгими роками спільної роботи і дружбою. Якраз учора, коли на нашу адресу стали лунати погрози та почали згущуватися хмари, я зібрав заступників. Що я їм сказав? Приблизно наступне: я від своєї позицій не відступлюся, але ви не зобов'язані слідувати за мною. В один голос вони відповіли: будемо поруч з тобою. Люди слова, люди честі.
Отже, на вас вже намагалися чинити тиск. Заява з вашого приводу зробив міністр внутрішніх справ, який нагадав, що за статусом мер повинен укладати шлюби між особами, що проживають на території, яка адміністративно відноситься до вашого міста. Інакше, мовляв, санкції.
Жан-Мішель Коло: Міністру слід було б займатися злочинністю в Марселі або на Корсиці, проблемою імміграції, а не мером Арканга. У будь-якому випадку навіть, якщо мене притягнуть до відповідальності, я буду захищатися. У мене є адвокати, та й характеру мені не позичати.

- Кажуть, ваш приклад може стати заразливим серед мерів.
Жан-Мішель Коло: Сподіваюся, що вони проявлять не меншу сміливість, ніж я, якщо і їм доведеться зіткнутися з гей-шлюбами. Знаєте, мене зараз багато хто підтримує. Тільки за останні два дні отримав чотири тисячі електронних листів, де говориться про солідарність зі мною.

Переглядів: 2499 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^