Неділя, 25.10.2020, 05:41
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 10 » У Єгипті християн змушують платити "джизью"
22:29
У Єгипті християн змушують платити "джизью"

У єгипетській провінції Мінья послідовники «Братів - мусульман» змушують християн платити джизью - подушний податок, чи данину, яку історично платили немусульмани на територіях, завойованих послідовниками ісламу.

Тепер, коли число нападів на християнські церкви в Єгипті пішло на спад, починається друга стадія джихаду - отримання прибутку від страху і терору, викликаного стадією першою, пише фахівець в області арабської мови та ісламу Раймонд Ібрагім у своєму блозі.

Прихильники салафітів намагаються змусити приблизно 15 тис. християн - коптів у селі Далга платити данину. За словами місцевого священика Юніса Шавкі, всі копти в селі, без винятку, були змушені платити джизью, як їхні предки 1400 років тому, коли мусульманські війська вторглися на ці території і обклали коптів даниною.

За його словами, зміст і сума джизьї відрізняється залежно від місця: християн змушують платити від 200 до 500 єгипетських фунтів на день.

У деяких випадках, християни і їхні сім'ї, які були не в змозі заплатити данину, піддалися побиттю або були викрадені. В результаті, близько 40 християнських сімей втекли з Далга.

Схожі інциденти відбуваються в Сирії та Іраку.

«Повстанці», які ведуть боротьбу з урядовими військами, обкладають «податком» християнські магазини в Сирії, ставлячи перед господарем вибір: стати мусульманином, заплатити джизью або бути вбитим разом зі своєю сім'єю.

Про погрози по телефону власникам християнського бізнесу приходять повідомлення з Іраку.

Збір джизьї з немусульман на Близькому Сході був припинений в XIX ст., завдяки втручанню європейських країн. Сьогодні ж, навпаки, країни ЄС, перебуваючи в залежності від США підтримують в той чи інший спосіб ісламістів, які ведуть боротьбу з урядовими військами на Близькому Сході.

http://pravoslavnews.com.ua/news/hrystyjany_islamisty_egypet_syria/

Переглядів: 2580 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^