Субота, 23.02.2019, 02:25
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2019 » Січень » 27 » Свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії
18:44
Свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії
В книзі пророка Даниїла описується таємнича боротьба Ангелів біля престолу Божого. Один з ангелів символічно названий князем персидським, інший – князем грецьким. Архангел Гавриїл бореться з ними. Тлумачі Священного Писання пояснюють, що Небесна Церква приймає участь в Божому промислі стосовно всіх народів світу, що кожному народу, кожній країні дані Ангели -хоронителі і символічна боротьба ангелів – це їхні молитви про народи землі. В даному випадку покровитель іудейського народу Архангел Гавриїл молиться про закінчення Вавилонського полону та повернення свого народу на батьківщину для відбудови храму, ангел – покровитель перського народу молиться за те, щоб полон продовжився і через іудейський народ прийти до віри в єдиного Бога. Обидва Ангели ревно моли Бога за спасіння душ людських тому їх боротьба була благочестивою, це було проявленням любові до народів, які вони оберігали. 
Але окрім ангелів -хоронителів за кожну країну моляться пророки, святі, просвітителі та всі християни, що перебувають в раю, їх поєднує любов до свого народу, любов до Бога і безперестанна молитва за спасіння душ людських на землі.
Саме такою неустанною молитвеницею була рівноапостольна Ніна просвітителька Грузії. Свята Ніна народилася біля 280 року в місті Коластра, в Каппадокії, де було багато грузинських поселень. ЇЇ батько Завулон, був родичем святого великомученика Георгія (пам'ять якого звершуємо 23 квітня). Він походив зі знатного роду, від благочестивих батьків, Завулон користувався повагою у імператора Максиміана(284 – 305). Навіть знаходячись на службі у імператора він всіма силами допомагав християнам, він звільняв полонених, а мати Ніни, за переданням, була сестрою Єрусалимського патріарха Ювеналія...

Продовження у нашій бібліотеці за посиланням:

http://www.pritiska.org/load/zhitija_svjatikh/svjata_nina/4-1-0-28

Переглядів: 2625 | Додав: SERGIY_89
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^