Понеділок, 26.10.2020, 01:46
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2014 » Червень » 17 » Судовий вирок діячці pro-life Мері Вагнер
11:53
Судовий вирок діячці pro-life Мері Вагнер

Її звинувачували в тому, що, попри судову заборону, жінка увійшла до абортної клініки, пропонуючи клієнткам троянди, розмову і допомогу, якщо якась із них була б готова замислитися над відмовою від аборту.

За зроблене Мері Вагнер дістала п’ять місяців ув’язнення і додатково чотири місяці за порушення судової заборони. Крім того, їй заборонили наближатися до абортних клінік менш ніж на 100 метрів.

Однак після оголошення вироку Мері було тут же звільнено, оскільки в очікуванні на цей вирок вона вже провела в ув’язненні майже два роки. Вона не захотіла бути звільненою під завдаток, бо додатковою умовою стала вимога не входити до абортних клінік.

Мері Вагнер сказала, що, попри труднощі, перебування в ув’язненні було плідним: «Там багато людей, спраглих Бога, які Його шукають. Я постійно зустрічала там жінок, поранених абортами, і заохочувала їх звернутися до Божого милосердя», — каже Мері, додаючи, що 80% жінок, яких вона зустріла в ув’язненні, мали в минулому проведені аборти, і 90% з них жаліли про те, що накоїли.

Діячка pro life додала, що розглядає час, проведений у в’язниці, як нагоду для Святого Духа діяти у серцях поламаних, які шукають Бога і відкриті на Нього. «Там легко поставали молитовні групи, люди розпитували, за що я сиджу в ув’язненні, а я могла ділитися з ними правдою про те, як аборти гублять саму жінку», — розповідає Мері.

На запитання про плани на майбутнє вона відповіла, що насамперед піде на Святу Месу, а потім хоче поїхати до сім’ї. Також вона зі своїм адвокатом старатиметься про скасування засуджувального вироку. 

Канадійка Мері Вагнер вже не вперше є в’язнем сумління. Кілька разів вона перебувала у карному закладі за акти громадянської непокори, здійснені на захист ненароджених дітей.

Діяльність Мері Вагнер розпочалася 2010 року. Полягала ця діяльність у входженні до кімнат очікування місцевих абортаріїв та пропонування розмов кожній жінці, яка була би готова поговорити й подумати про відмову від аборту. За це Мері вже щонайменше шість разів арештовували. Загалом вона провела у в’язниці понад три роки. Офіційним приводом кожного арешту було те, що вона, нібито, заважає працювати і порушує судову заборону наближатися до абортних клінік ближче ніж за 200 метрів.

http://pravoslavnews.com.ua/massmedia/pro_life_toronto/

 

Переглядів: 2391 | Додав: SERGIY_89 | Теги: аборт, гоніння на християн, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^