Четвер, 21.11.2019, 21:51
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2019 » Жовтень » 21 » Страждання святих мучеників Сергія і Вакха
22:46
Страждання святих мучеників Сергія і Вакха
Святі мученики Сергій і Вакх, - римляни за походженням, - були знатними сановниками [1] і першими з вельмож при дворі царя Максиміана. Цар дуже любив і поважав їх за розсудливі поради на зборах, за їх хоробрість на війні і за їх вірність у службі. І рідко хто міг звернутися до царя з просьбою інакше, як тільки через цих його найвірніших радників: вони були в такій милості у нього, як ніхто інший.
Однак Сергій і Вакх шукали милості не так у царя земного, як у Царя Небесного: тому що вони вірили в Господа нашого Ісуса Христа, намагалися догодити Йому своїм життям і старанно служили Йому. Але через страх перед царем, вони до часу приховували свою віру в Христа, бо Максиміан ставився до християн з безмІрною ненавистю і неприборканий люттю. Недовго світло віри Христової було приховане, і скоро для всіх відкрилося явно.

Деякі, заздрячи їх високому становищу і царській до них любові, і бажаючи накликати на них ненависть і гнів царя, донесли йому, що Сергій і Вакх - християни і що вони відмовляються від поклоніння ідолам. Максиміан не хотів вірити, що люди, які користувалися таким його прихильністю, були не згодні з ним в шануванні богів, - і соромився запитати їх про це або викрити, не знаючи ще того достовірно. Однак він вирішив випробувати їх наступним чином...

Продовження у нашій бібліотеці за посиланням:

Переглядів: 2618 | Додав: SERGIY_89
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^