Неділя, 29.11.2020, 20:12
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Листопад » 13 » Сьогодні Ватикан і РПЦ проводять Міжнародний екуменічний день «Православні й католики спільно за сім’ю»
18:38
Сьогодні Ватикан і РПЦ проводять Міжнародний екуменічний день «Православні й католики спільно за сім’ю»
У листопаді 2013 року Папська Рада в справах сім’ї організувала два Міжнародні симпозіуми, присвячені сім’ї.

Перший із них пройде 13 листопада. Це Міжнародний екуменічний день на тему: «Православні й католики спільно за сім’ю», організований разом з Папською Радою сприяння єдності християн та Відділом зовнішніх зв’язків Московського Патріархату.

Як наголосив архиєпископ Вінченцо Палья, Президент Папської Ради в справах сім’ї, усі християни повинні спільно свідчити красу сім’ї, добру новину Євангелія, спільно захищати цінності родинного життя перед обличчям дедалі зростаючої загрози їх девальвації. Настав невідкладний час, щоб християни цінували та поділяли те, що їх зближує, а не наголошували на різницях, роблячи це не в ім’я богословського мінімалізму, але задля поглиблення і взаємозбагачення єдиної істини та місії, до якої ми покликані за прикладом Христа.

Другий симпозіум буде відбуватись 15-16 листопада на тему: «Я отримав, я передав – криза союзу між поколіннями». «Перебуваємо в делікатній та ризикованій історичній фазі також і з точки зору стосунків між поколіннями, зокрема між батьками й дітьми. Зв’язок між культурною і духовною спадщиною між поколіннями, передавання бачення світу та людської істоти, а, отже, й передавання віри перебувають під загрозою. Терміново необхідно поглибити ці питання під різними кутами бачення, беручи до уваги стосунки між авторитетом, любов’ю та свободою, що лежать в основі цих відносин», – підкреслив Президент Папської Ради в справах сім’ї Вінченцо Палья. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

Переглядів: 2393 | Додав: SERGIY_89 | Теги: молитва, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^