Вівторок, 27.10.2020, 15:13
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід











Головна » 2013 » Червень » 7 » Ісламісти в Україні заговорили про війну та відтворенні Халіфату
18:41
Ісламісти в Україні заговорили про війну та відтворенні Халіфату
За відновлення Халіфату і з гаслами: "З дозволу Аллаха ми віримо у велич Халіфату, навіть якщо весь світ буде проти нас", "КАПІТАЛІЗМ - гніт ІСЛАМ - справедливість" - 6 червня в Сімферополі пройшов мітинг незареєстрованої ісламської організації "Хізб ут-Тахрір". 
Поки у Верховній Раді народні "обранці" вкотре з'ясовували між собою стосунки за допомогою непарламентських методів, розмахуючи кулаками і обливаючись водою, а журналісти, слідуючи щорічній традиції, пікетували президентську резиденцію в Межигір'ї, 6 червня в Україні відбулася подія, яка наочно продемонструвало суспільству потенційну загрозу екстремістськи налаштованих ісламістів.

На мітингу в Сімферополі, організованому ісламською організацією "Ісламська партія визволення" ("Хізб-ут-Тахрір"), яка визнана в Росії і низці інших країн терористичною, зібралося, за різними даними, від 1,5 до 2 тисяч осіб.

Акція відбулася, незважаючи на заборону окружного суду Сімферополя, видану увечері 5 червня. "Заборонили за дуже надуманим і сумнівним мотивами", - заявив глава кримського відділення "Хізб ут-Тахрір" Фазил Амза.

Заборона суду ґрунтувалася на повідомленні до міліції про знайдений під запланованим місцем проведення акції (на площі біля сімферопольського Палацу культури профспілок) снаряді часів Другої світової війни.
Це місце було оточено міліцією, тому мітингувальники ісламісти зібралися трохи далі, через що було перекрито рух громадського транспорту.

На мітингу були присутні судові виконавці, які зачитали рішення про те, що акція проводиться не санкціоновано. Але представник правозахисного руху Криму Енвер Кадиров відповів, що учасники акції мають право на проведення мирних зібрань, і це право вони готові відстоювати аж до Європейського суду.

Офіційно мітинг був присвячений черговій річниці розпаду Османської імперії, яка була спадкоємицею ісламського Халіфату. Демонстранти вийшли з чорними і білими прапорами з ісламською символікою, а також транспарантами із закликами до відтворення Халіфату.
"Щорічно ми проводимо акції, пов'язані з настанням місяця Раджаб, коли розпався халіфат. Цього року це 89-та річниця", - повідомив представникам ЗМІ Фазил Амзаєв і додав, що мітинг не присвячений окремому заходу або події.

Однак деякі гасла в руках мітингувальників прихильників "Ісламської партії визволення" змушують задуматися. Наприклад, "З дозволу Аллаха ми віримо у велич Халіфату, навіть якщо весь світ буде проти нас". Якщо вдуматися, то це відкритий заклик до релігійної нетерпимості до іновірців.

Учасники мітингу закликали мусульман Криму приєднуватися до "Хізб ут-Тахрір" і пропагувати ісламський спосіб життя. Також вони говорили про дискримінацію мусульман, наприклад, про те, що ісламські прапори в деяких країнах використовують в антитерористичних навчаннях. Промови на мітингу чергувалися з сурами з Корану.

Окремо від чоловіків стояли жінки і діти, деякі також тримали саморобні плакати та прапорці, в основному - російською мовою.

Прихильниця "Ісламської партії визволення" Лутфіє Зудієва в інтерв'ю телеканалу СТБ заявила: "Ми не несемо ніякої фізичної загрози суспільству, ми, навпаки, хочемо донести до цього товариства світло ісламу". Хотілося б у це вірити.

"Одна умма, один прапор, одна війна"

1 березня "Хізб ут-Тахрір", прямо у дворі Ханського палацу в Бахчисараї, вже проводила політичну акцію з релігійно-фанатичним ухилом. Тоді представники "партії" закликали кримських мусульман, ні багато, ні мало, а взяти участь у військовому конфлікті в Сирії!

Представники влади на цей виступ уваги не звернули, порахувавши, напевно, його безневинним пустощами. Адже головне гасло ісламістів був досить одіозним, якщо не сказати провокативним. "Одна умма, один прапор, одна війна". Так це заклик до мирного співіснування або до війни?!

Поки доморощені "фашисти" і "антифашисти" в Києві міряються політичними м'язами, в Криму, під прикриттям партії, на арену виходять релігійні фанатики."Хізб ут-Тахрір" проголошує себе "політичною партією, ідеологією якої є іслам". Мета партії - сприяти поверненню мусульман до ісламського способу життя і поширенню ісламської віри в світі шляхом джихаду.

При цьому декларується, що реалізація цієї мети можлива лише шляхом відтворення єдиної (об'єднуючого весь ісламський світ) теократичної держави - Халіфату. Так чи інакше, але основні зусилля "Хізб ут-Тахрір" спрямовані на відродження Османської імперії, яку вони вважають однією з форм існування Халіфату.

А це вже, як не крути, відкритий заклик до порушення цілісності України, що суперечить нормам чинної Конституції.

Інформація до роздумів

"Хізб-ут-Тахрір" заборонена в 29 країнах (Німеччина, Росія, Узбекистан, Таджикистан, Киргизія), у тому числі 16 країн арабського світу (Пакистан, Сирія), які визнали цю структуру екстремістською. Наприклад, Саудівська Аравія - країна перемігшого шаріату, і навіть там за участь у діяльності цієї структури жорстоко карають.

Старійшина козачої громади в Криму "Соболь" Віталій Храмов дав своє трактування цього релігійно-партійному руху: "Хізб-ут-Тахрір": "Це псевдо-релігійна течія, яка відкрито проголошує своєю політичною метою створення Всесвітнього Халіфату - держави, заснованого на шаріатському праві . Тобто мета цієї організації - захоплення політичної влади. Причому, ті способи, якими партія намагається цих цілей досягти, поставили її поза законом майже в трьох десятках країн світу, у тому числі - і в мусульманських. Там вона є забороненою терористичною організацією, яка переслідується владою".

Для української влади це поки порожній звук. Партія офіційно не дозволена в Україні, але й не заборонена.

У той же час на своєму українському сайті "Хізб-ут-Тахрір" роз'яснює українцям: "Іслам впевнено стверджується у всьому світі як політична і культурна альтернатива тому, що породили вимерла соціалістична і порочна капіталістична ідеології, які протягом багатьох десятків років гнобили більшість народів світу" . А далі йде ненав'язлива реклама свого способу життя і віри:

"Мусульмани володіють динамічною енергією за чисельністю населення, яка складається у своїй більшості з молоді, а також займають найважливіші географічні регіони світу. Чисельність мусульман у світі, згідно з офіційними підрахунками, становить 1 млрд 508 млн 280 тис. чоловік і постійно зростає".

Але хочеться нагадати, що в європейських столицях зараз відбуваються страшні події, головними фігурантами яких є релігійні фанатики. У Лондоні ісламісти на вулиці вбили військовослужбовця, обезголовили тіло і прямо біля трупа дали інтерв'ю про свою "високу місію". У Стокгольмі банди мігрантів-ісламістів палять машини, влаштовують справжні бої з поліцією, і зупинити їх поки не можуть.

Невже ми такого хочемо і в Україні?

Поки Православна церква в Україні (не без допомоги політиків) дробиться і продовжує вести повільну внутрішньоконфесійну боротьбу, Іслам наступає. І наступає досить агресивно. А напередодні святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі це виглядає особливо непривабливо.

Переглядів: 2554 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^