Субота, 31.10.2020, 16:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Червень » 6 » Рада з душпастирської опіки при Міноборони затвердила Кодекс військового священика
13:24
Рада з душпастирської опіки при Міноборони затвердила Кодекс військового священика
Кодекс військового священика регламентуватиме принципи душпастирської опіки військовослужбовців у Збройних Силах України священнослужителями різних церков і релігійних організацій.

Документ затверджено Радою у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, засідання якої відбулося 5 червня 2013 року у Центральному Будинку офіцерів, повідомляє ІРС.

Серед іншого, військовий священик повинен бути свідомим того, що він працюватиме в поліконфесійному середовищі, і тому "добровільного бере на себе обов’язок співпрацювати з капеланами інших релігійних конфесій для забезпечення душпастирської опіки військових та членів їх сімей, котрі перебувають під його опікою”.

Військові священики повинні поважати релігійні переконання та традиції віруючих військовослужбовців інших конфесій, як і право на свободу світогляду невіруючих. Вони також мають з повагою ставитись до священнослужителів інших конфесій, до їх релігійних переконань та практик.

Крім цього, представники конфесій спланували свою роботу на другу половину 2013 року. Зокрема, обговорювались пропозиції щодо проведення спільних заходів та розроблення єдиної програми навчального курсу підготовки військового священика.

Окремо члени Ради розглянули проблематику включення військових священиків до складу миротворчих контингентів Збройних Сил України для виконання міжнародних миротворчих місій, зокрема у Ліберії, Конго та Косово.

У засіданні Ради взяли участь уповноважені представники Римсько-католицької церкви в Україні, Української Православної Церкви, Української греко-католицької Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн – баптистів, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Духовного управління мусульман України.

Переглядів: 2510 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^