Неділя, 27.09.2020, 10:45
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Лютий » 27 » Рада у справах душпастирської опіки при Міноборони порушила питання впровадження інституту військового капеланства
21:35
Рада у справах душпастирської опіки при Міноборони порушила питання впровадження інституту військового капеланства
26 лютого відбулося перше в 2013 році засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. Розпочав засідання Владика Станіслав (Широкорадюк), голова Ради. Помічник міністра А. Ю. Соколов висвітлив спільні завдання Ради на перше півріччя 2013 року.

За повідомленням прес-служби Департаменту капеланства, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України о. Любомир Яворський доповів про результати участі представників Ради в щорічному Міжнародному з'їзді військових капеланів у Стокгольмі.

Йшлося про участь священнослужителів у комплектуванні миротворчих місій протягом останніх років та можливі шляхи її розв'язання. Учасники засідання порушили питання впровадження інституту військового капеланства в Україні.

Від Міністерства оборони взяв участь О. М. Щербінін, т.в.о. директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України, та полковник Р. М. Коханчук, старший офіцер відділу роботи з громадськими релігійними організаціями і шефських зв’язків Департаменту соціальної і гуманітарної політики Міністерства оборони України. Від Генерального штабу взяв участь капітан 1-го рангу А. В. Коренько, заступник начальника управління Головного управління по роботі з особовим складом Збройних сил України.

На сьогодні Україна направляє своїх миротворців у Ліберію, Косово та Конго. Згідно з домовленістю між традиційними українськими конфесіями, капелани від українських Церков здійснюють місію для миротворців почергово. Капелани від УГКЦ виконували свою місію в Косово вже 4 ротації.

Переглядів: 2545 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^