Субота, 23.02.2019, 02:16
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2018 » Червень » 5 » Рада Церков провела всеукраїнську ходу «Щаслива родина – здорова Україна!»
21:41
Рада Церков провела всеукраїнську ходу «Щаслива родина – здорова Україна!»
Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей пройшла у суботу, 2 червня, від Софійської площі через майдан Незалежності і до Верховної Ради. Це вже третя подібна акція, організована за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на ІРС.

За різними оцінками до ходи долучилося від 7 до 12 тисяч людей. Цього року хода відбувалася під гаслом «Щаслива родина – здорова Україна!» та мала на меті звернути увагу суспільства та влади на моральні і духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

У ході взяли участь глави та повноважні представники Римсько-Католицької Церкви, УПЦ Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви (Московського Патріархату), Української Автокефальної Православної Церкви, Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ, Української Церкви християн віри євангельської, Української Християнської Євангельської Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Української Вільної Церкви християн євангельської віри, Духовного управління мусульман України, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України, а також глави і представники інших церков, у тому числі з інших областей України.

Учасники ходи поширювали інформаційні флаери, в яких наголошувалось на необхідності підвищення рівня державної сімейної політики з метою об’єднання зусиль влади і громадськості для підготовки молоді до подружнього життя і відповідального батьківства, вирішення демографічної кризи та популяризації усиновлення сиріт, реагування на проблематику абортів і домашнього насильства.

Хода завершилася біля Верховної Ради подячною промовою голови оргкомітету ходи єпископа Римсько-Католицької Церкви Віталія Кривицького та спільною піснею-молитвою за Україну.

Згідно останніх соціологічних досліджень, 98,6 % українців поставили сім’ю на перше місце своїх життєвих пріоритетів. Водночас сім’я є найбільшою цінністю для українців серед усіх інших соціальних і особистих благ (дані Центру Разумкова).
Переглядів: 184 | Додав: Prytyska | Теги: сім'я, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^