Понеділок, 28.09.2020, 20:06
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Квітень » 2 » Представники Російської Православної Церкви виступили на слуханнях з питань культури в Громадській палаті РФ
00:16
Представники Російської Православної Церкви виступили на слуханнях з питань культури в Громадській палаті РФ
2 квітня 2012 року в Громадській палаті Російської Федерації відбулися слухання «Культура як мета існування держави», в яких взяли участь відомі творчі діячі, представники різноманітних органів державної влади та громадських об'єднань.

Секретар Патріаршої ради з культури архімандрит Тихон (Шевкунов) доповів на слуханнях про результати роботи розширеного засідання ради, що відбулося 22 лютого цього року, зокрема, про прийняте на ньому Звернення до майбутнього Президента Росії.

Виступаючи на слуханнях, голова Відділу Московського Патріархату із взаємин Церкви й суспільства протоієрей Всеволод Чаплін зупинився на темі взаємозв'язку культури й моральності. За словами священнослужителя, «не все, що один із нас або хтось інший назве культурою, такою обов'язково є».

«Не можна не погодитися з необхідністю державної та громадської підтримки культури, але ця підтримка має бути відображенням суспільного визнання, згоди з моральними ідеалами суспільства», — відзначив отець Всеволод. Доповідач запропонував надати морального виміру проекту закону «Про культуру», що розробляється, у тому числі прописавши в ньому механізми громадського морального контролю. Спірні явища у творчості, за словами отця Всеволода, повинні розглядатися на предмет доцільності їх державної підтримки.

Переглядів: 2607 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^