Неділя, 17.01.2021, 00:54
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Червень » 17 » Порушення закону, або в Миколаїв везуть програму масових «зцілень»
23:38
Порушення закону, або в Миколаїв везуть програму масових «зцілень»
Афіші з оригінальною назвою «Служіння зцілення», які розклеєні по всьому місту (Миколаєву), повинні в першу чергу обурити місцевих чаклунів та екстрасенсів. Мало того, що у них з'явилися конкуренти, так для них ще й «закони не писані».

Про те, що реклама цілителів та ворожок заборонена Законодавством України, схоже, організатори заходу вважали за краще забути або, прибувши з далекої країни, не встигли з ними ознайомитися. Служіння, якщо воно відбудеться, буде проводити «пастор» з Кореї Лі Кі До.

Хочеться сподіватися на те, що Миколаївські правоохоронці перевірять діяльність корейських «цілителів» на відповідність українському законодавству.

***

В афіші так і написано ... Цитуємо (буква в букву): «Ми запрошуємо Вас на Служіння зцілення, де хромі ходять, сліпі бачать, глухі чують, звільняються від сил сатани, від алкоголю і наркотиків. Люди отримують зцілення від раку і невиліковних хвороб».

Українські сектознавці, вважають, що цей захід свідчить про ще більшу деградації секти, яка відносить себе до християн.

«Вона стає схожою на збіговисько екстрасенсів і цілителів, що практикують в більшій своїй частині не стільки зцілення, скільки шарлатанство. А у випадку з сучасними «повними проповідниками повного євангелія» малоймовірне, що є шанс зіткнуться з справжніми чудесами. Всі ці «зцілення», як показує практика, пояснюються швидше ефектом плацебо і нескінченно далекі від справжніх чудес».

«Також існує велика кількість постраждалих людей від діяльності подібних горе-цілителів. Довірившись подібним «пасторам» вони відмовилися від медичної допомоги і запустили свої хвороби, у впевненості, що вилікувалися вірою», - попереджають на сайті «Апологет».

Ось, що писав про подібні практиках святитель Ігнатій Брянчанінов: «Прагнення, яке зустрічається в сучасному християнському суспільстві, бачити чудеса і навіть творити дива не повинно бути залишеним без уваги. Це прагнення потребує ретельного розгляду. Прагнення до звершення чудес дуже осуджується святими Отцями: таким прагненням виявляється самооблещення, яке живе в душі і заволоділо нею, засноване на зарозумілості і марнославстві».

Успіх у суспільстві таких псевдо-цілителів говорить про те, що ці слова, на жаль, все ще актуальні сьогодні.

Нагадуємо, що подібна цілительська діяльність строго регламентована Законами України і кожен цілитель, який здійснює медичну діяльність у галузі народної чи нетрадиційної медицини, може займатися подібною практикою ТІЛЬКИ за наявності спеціального дозволу (ліцензії) МОЗ України і обов'язково під контролем лікаря або в умовах лікувального закладу.

І конкретно Законодавством України заборонено проведення цілительства для масової аудиторії. Психологічні експертизи, проведені, в тому числі Мінздравом України, вказують на те, що на подібних сеансах зцілення застосовується техніка масового гіпнозу.

Переглядів: 2587 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^