Четвер, 01.10.2020, 02:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2014 » Липень » 4 » Патріарх Святослав у Бразилії інтронізує першого у цій країні митрополита УГКЦ
00:21
Патріарх Святослав у Бразилії інтронізує першого у цій країні митрополита УГКЦ

Творення нових структур у Церкві − знак того, що вона активно розвивається і росте. Створення митрополії УГКЦ у Бразилії, вже четвертої за останній період, свідчить про те, що тепер наша Церква зробила важливий крок у розвитку своєї помісності на цих землях. Це новий крок до утвердження і визнання патріаршої гідності УГКЦ.

Таку думку висловив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у відеоблозі для «Живого.ТБ» напередодні візиту у Бразилію. 13 липня Предстоятель УГКЦ у Прудентополі здійснить інтронізацію владики Мирона (Мазура), а 15 липня – владики Володимира (Ковбича).

Нагадуємо, 12 травня 2014 р. стало відомо, що Папа Франциск підніс дотеперішню єпархію Святого Івана Христителя УГКЦ у Бразилії з осідком у Куритибі до статусу архиєпархії та митрополичого осідку. Першим архиєпископом-митрополитом призначено дотеперішнього Єпарха владику Володимира (Ковбича).

Одночасно Понтифік створив єпархію Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ з осідком у Прудентополі, виокремивши її територію з новоствореної архиєпархії Святого Івана Христителя та підпорядкувавши цьому митрополичому осідку. Першим Єпархом новоствореної єпархії призначено владику Мирона (Мазура), дотеперішнього Єпископа-помічника Куритибської єпархії УГКЦ.

Пригадуючи сторічну історію присутності УГКЦ на цих землях, Верховний Архиєпископ додав, що в 2012 р. у Бразилії відбувся Патріарший Собор УГКЦ та Синод Єпископів УГКЦ.

«У цій країні тривалий час існує єпархія Святого Івана Хрестителя з осідком у Куритибі. Бо на Південному Сході Бразилії найбільше зосереджено українців. З огляду на стан цієї єпархії та нові виклики УГКЦ у Бразилії, рішенням Синоду УГКЦ та з благословення Папи Франциска було створено тут митрополію», − пояснив Блаженніший Святослав.

«Моліться про те, щоб життя УГКЦ із творенням цих нових структур активізувалося і мало добрі плоди в майбутньому», − сказав наприкінці Блаженніший Святослав. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/56948/

 

Переглядів: 2463 | Додав: SERGIY_89 | Теги: УГКЦ, Новини, святість
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^