Четвер, 29.10.2020, 02:26
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2014 » Квітень » 29 » Патріарх Ілля II закликав парламент Грузії не «узаконювати гріх»
23:14
Патріарх Ілля II закликав парламент Грузії не «узаконювати гріх»

Предстоятель Грузинської православної церкви Ілля II закликав парламент країни призупинити ухвалення законопроекту «Про викорінення всіх форм дискримінації», який може «узаконити» нетрадиційні статеві відносини, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Фома.

У заяві грузинського Патріарха наголошується, що Церква вважає неприйнятними насильство і дискримінацію, однак у віруючих викликає стурбованість внесення до законопроекту таких понять, як «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність».

«Особисті права громадян за сьогоднішнім законодавством і так захищені в Грузії. Віруюча громадськість справедливо вважає нетрадиційні сексуальні відносини смертним гріхом, а законопроект, представлений в такій формі, відповідно вважає пропагандою і узаконенням цього гріха», - говориться в заяві.

Ілля II вважає, що до прийняття даного законопроекту необхідно провести широкі дискусії за участю громадськості та Церкви.

Подібну «антидискримінаційну» законодавчу ініціативу намагаються проштовхнути і в Україні як умову для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом. Українські релігійні організації висловлювали неодноразово своє занепокоєння щодо впровадження в країні «гомозаконодавства», оскільки наслідком цього буде не лише захист «прав» сексуальних збоченців на особисте статеве життя, яке і так не порушується, але й на пропаганду збочень, у тому числі і дітям.

Також під загрозою опиняються ті люди, зокрема християни, переконання яких, що статеві гомостосунки є гріхом, можуть стати причиною для кримінального переслідування. Відмова ж в працевлаштуванні гея, лесбіянки, транссексуала чи чогось подібного може бути розцінена як дискримінація його по статевій ознаці тощо. При цьому доводити «провину» «дискримінуючої» сторони сексуальний збоченець не повинен, свою невинність повинен доводити обвинувачений.

http://pravoslavnews.com.ua/news/gruzija_uzakonennia_griha/


 

Переглядів: 2519 | Додав: SERGIY_89 | Теги: гомосексуалізм, Новини, гоніння на християн
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^