Четвер, 03.12.2020, 11:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Червень » 20 » Обама відмовився захищати віру американських військових
23:43
Обама відмовився захищати віру американських військових
Адміністрація президента США Барака Обами не підтримала закон про захист свободи віросповідання американських військовослужбовців.

У розділі "Розширення і здійснення захисту свободи віросповідання військовослужбовців та капеланів" сказано "Адміністрація категорично заперечує проти поправки, в якій записано, що Збройні сили повинні захищати свободу віросповідання військовослужбовців. Адміністрація вважає, що військовослужбовці християни не повинні нав'язувати свою віру або моральні принципи іншим солдатам. Дозвіл на свободу віросповідання може вплинути на дисципліну, бойовий дух і виконання місії Збройних сил".

Келлі Фідорек (Келлі Fiedorek) адвокат правозахисної організації Альянс Захисту Свободи сказала, що така позиція Білого Дому є порушенням Конституції.

"Адміністрація Обами виступає проти захисту релігійної свободи, яка передбачається Конституцією для військовослужбовців. Ця відмова ще один із способів ворожості, який виходить від адміністрації на адресу віруючих військових", - заявила Фідорек.

"Ворожість до віруючих військовослужбовців, зокрема євангельських християн, є реальною загрозою для них. Ми розчаровані, що президент не бажає підтримати закони, які б забезпечили захист віросповідання службовців", - додала адвокат.

У той час як адміністрація президента Обами занадто зайнята легалізацією способу життя і цінностей, які йдуть врозріз з сексуальною мораллю, президент зайнятий тим, щоб обмежити вираження тієї самої християнської віри, яка сміє визнавати, що ця мораль взагалі існує, повідомляє «Мир веры».

Пентагон президента Обами нещодавно випустив заяву з погрозами військовослужбовцям:

"У Міністерстві оборони США заборонений релігійний прозелітизм. Порушники будуть піддані несудовим покаранням або підуть під трибунал».

У той час як Пентагон трохи здав назад у своїх спробах ввести нові антихристиянські правила, які були створені в співдружності з войовничим атеїстом і антихристиянським фанатиком Мікі Уейнстейном, є багато доказів того, що Міністерство оборони має намір ввести ці правила.

Тлумачний словник каже, що прозелітизм - це прагнення поширити свою віру, навернути інших у свою віру. Пентагон загрожує трибуналом будь-якому військовослужбовцю, хто слухає доручення Христа "Ідіть по всьому світу і проповідуйте Євангеліє всьому створінню" (Євангеліє від Марка 16:15).

Важко це зрозуміти якось по-іншому. Будь-якому військовослужбовцю, кого Пентагон Обами покарає за слухняність Ісусу, за спроби привести людину до Бога, наша організація «Liberty Counsel» рада повідомити, що ми безкоштовно забезпечимо правовий захист.

"Перетворювати в злочин спроби говорити про свою віру - це жахливо і безсовісно", - каже засновник та голова організації «Liberty Counsel» Мет Стейвер.

"Ще не було адміністрації більш прихильної до атеїстичної філософії щодо втрат в царині релігійної свободи. Наша організація зробить все необхідне, щоб захистити релігійну свободу чоловіків і жінок, які захищають нашу свободу на військовій службі".

«У мене новина для Барака Обами. В Америці служіння Богу і служіння батьківщині не є поняттями, які взаємно виключають одне одного, і ніколи такими не були. Більше того, поки не прийшов цей президент, вони йшли тісно поруч.

У своїй прощальній промові Джордж Вашингтон підкреслив, наскільки важлива для виживання нашої країни роль релігії і моралі. Він попереджав таких людей, як Барак Обама і Мікі Уейнстейн. Схоже, що головною метою президента і його Пентагону є повалення релігії і моралі, де б вони її не знайшли. Джордж Вашингтон називав це непатріотичним»

«Я дуже пишаюся тим, що 12 років служив в армії. Нелегко служити під керівництвом некомпетентного командира, який знову і знову демонструє ворожість до релігії і моралі. Нелегко служити під керівництвом президента, який постійно атакує твою віру і свободу», - наголошує американський правозахисник.

Переглядів: 2537 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^