Четвер, 03.12.2020, 11:51
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Листопад » 27 » На Хмельниччині Церква відкрила ще один дитячий будинок
16:58
На Хмельниччині Церква відкрила ще один дитячий будинок
Десятеро дітей-сиріт знайде свою сім’ю в оновленому монастирі в Білогір᾿ї (Хмельниччина), де отці-паллотини відкрили родинний дитячий будинок. 19 листопада відбулось його урочисте освячення. 

Єпископ-ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії на церемонії освячення висловив вдячність паллотинам, які взялися за таку серйозну справу. «Виховання дітей є найважливішою інвестицією, оскільки, завдяки їй, всі інші інвестиції набирають сенсу», - сказав владика.
«Допомога дітям об'єднує всіх» - говорив в свою чергу провінціал паллотинській Провінції Христа Царя, о. Юзеф Лясак SAC. Такі об'єднуючі справи дуже потрібні на Україні, де перетинаються багато культур і релігій. Отець Павло Горай SAC, настоятель монастиря в Білогір᾿ї, подякував всім спонсорам, завдяки яким стала можливою реалізація проекту, а зокрема Посольству Германської Республіки на Україні, фонду Renovabis, католицькій парафії з Ірландії, Провінції Христа Царя і Паллотинській Mісійній Фундації Salvatti.

Oпіку над дітьми виконують сестри Бенедиктинки Miсіонерки. Сестра Мартина, генеральна настоятелька згромадження зазначила, що виховання і догляд дітей цілком відповідає харизмі згромадження.
Наразі в домі, яким опікуються отці-паллотини, проживає семеро дітей. Незабаром повинно долучитись ще троє. Дитячий будинок має статус родинного дитячого будинку, в якому, згідно з українським законом, може перебувати десять дітей. На Хмельниччині Католицька Церква опікується також подібними дитячими будинками у Хмельницькому та в Ярмолинцях.

Будівлю колишнього домініканського монастиря у Білогір’ї отцям-паллотинам передали у 1993 р. До пастирської потреби адаптовано одну частину церкви і одне крило монастиря. Ідея утворення дитячого будинку в іншій частині монастиря народилася 4 роки тому. Наразі ремонту вимагає ще центральна частина храму.

Переглядів: 2380 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^