Субота, 26.09.2020, 15:01
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Серпень » 17 » Мусульмани перестають бути меншиною в Західному Світі
02:07
Мусульмани перестають бути меншиною в Західному Світі
Згідно з офіційною статистикою, на даний момент у світі проживає близько. 1.5 млрд. мусульман сунітів, 1.1 млрд. католиків і 1 млрд. послідовників індуїстської релігії. Мусульмани чисельно як і раніше залишаються меншістю у Західному світі, однак, демографічні показники свідчать про те, що ситуація незабаром може кардинально змінитися, пише Сanadafreepress.
У Великобританії чисельність мусульман, що регулярно відвідують мечеті, вже давно перевищує кількість прихожан Англіканської Церкви.

Торік ім'я Мухаммед стало найбільш популярним іменем серед новонароджених дітей, випередивши за популярністю імена Джек і Харрі.

У Франції за останні кілька десятиліть мечетей було побудовано більше, ніж католицьких церков, а на півдні Франції мечетей вже більше, ніж церков.

Найбільш популярне подвійне «французьке» ім'я - Мухаммад-Амін, за якими слідують за популярністю Жан-Батіст, П'єр-Луї і Мохаммад-Алі.

У Бельгії 50% новонароджених дітей - мусульмани, церкви, які давно пустують активно перетворюються на мечеті. Найбільш популярне ім’я також Мохаммед, а з 7 топових імен в пологових будинках - 6 позицій займають мусульманські.

Приблизно чверть жителів Амстердама, Роттердама і Марселя - мусульмани, також як і п'ята частина Стокгольма.

У містах Утрехт, Гаага, Амстердам і Роттердам Мохаммед також найпопулярніше ім'я серед дітей.

За останні 25 років мусульманська популяція Європи подвоїлася, і поточна статистика говорить про те, що незабаром подвоїться ще раз. Теоретично до 2025 р. третина всіх дітей будуть народжуватися мусульманами.

Третина мусульман Франції та Німеччині це діти і молодь, в той час як серед французів і німців молодих людей лише п'ята частина. Третина мусульман Великобританії і Бельгії це підлітки до 15 років, місцевих громадян цього віку також лише 1 5.

Якщо прийняти до уваги всі вікові категорії громадян, то мусульмани поки складають меншість, однак серед підростаючого покоління вони вже стають більшістю. Однак у кожному разі культурним і домінуючим більшістю місцевих громадян вже назвати дуже складно.

На думку деяких американських аналітиків, США на відміну від Європи в меншій мірі схильна до дії так званої демографічної бомби, оскільки в значній мірі населена різними народами з більш високою народжуваністю.

У минулому в неї не було мусульманських колоній, як у Англії та Франції. Однак з вторгненням до Іраку в країну попрямував значний потік біженців, більшість з яких мусульмани.

За законом США повинні приймати на рік 5000 біженців. У 2008 р. ліміт для біженців з Іраку склав 12000 чол., що значно більше, ніж для вихідців з усього Радянського Союзу. І це лише незначна частина мусульман, які прибувають в США.

У 2005 р. бл. 100 000 мусульман стали резидентами США. У 2009 р. їх прибуло вже 115 000 і число продовжує зростати від року до року. На даний момент мусульмани становлять приблизно 10% всіх мігрантів у США. З часу теракту 9 11 число мігрантів з Єгипту та Сирії подвоїлося. Число приїжджих з Туреччини зросла більш ніж в 3 рази. Чисельність біженців з Афганістану потроїлася. Число сомалійських мігрантів зросла за останній рік з 3000 до 14000 чол. У 2009 р. число біженців з Пакистану досягло 21000 чол., міграція з Саудівської Аравії зросла на 50%.

Для порівняння можна вказати, що в США рівень народжуваності знаходиться на рівні 13.5, в Пакистані 24.1, в Єгипті 24.6, в Саудівській Аравії 19.3, в Афганістані 37.3, в Сомалі 42.7.

Переглядів: 2416 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Цікаве та корисне, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^