Середа, 28.10.2020, 17:50
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 30 » Митрополит Серафим: У Греції ведуть політику проти православ`я
18:25
Митрополит Серафим: У Греції ведуть політику проти православ`я
Ієрарх Елладської Православної Церкви, митрополит Пірейський Серафим (Метзелопулос) виступив з низкою гучних заяв. Він стверджує, що грецька влада проводить цілеспрямовану політику проти Православ’я, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на agionoros.ru.  
На зустрічі з відомим грецьким політиком Ніколаосом Ніколопулосом владика підкреслив, що Елладська Православна Церква вже протягом багатьох років відчуває гоніння з боку влади. За його словами, грецькі правителі послідовно приймають рішення, спрямовані проти традиційної присутності в суспільстві православної Церкви.

До таких антиправославних кроків, зокрема, відносяться:

- Видалення священиків (духівників) із загальноосвітніх шкіл;

- Припинення практики відвідування учнями богослужінь;

- Скасування вихідного дня у Недільний день;

- Скасування графи «віросповідання» у паспорті;

- Прийняття антиконституційного рішення про будівництво мечеті в Афінах.

За словами митрополита Серафима, «сьогодні будь-яка людина, яка називає речі своїми іменами і не боїться говорити правду» ризикує бути висміяною в ЗМІ.

Владика висловив думку, що «міжнародні кредитори хочуть не тільки повністю контролювати грецьку економіку, а й принизити греків».

Нагадаємо, що православними себе вважають близько 98% населення Греції. Через це, а також через значну історичну, духовну і культурну роль в історії та національно-визвольній війні греків та й в збереженні цього етносу взагалі, Конституція країни визнає православ’я переважаючою, фактично державною, релігією, водночас гарантуючи свободу віросповідання для усіх громадян. Керівники держави приймають присягу в ім’я Пресвятої Трійці.

Переглядів: 2433 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^