Неділя, 20.09.2020, 18:26
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Червень » 1 » Мітинг пройшов під девізом «Не дамо збоченцям осквернити місто святого Миколая»
16:41
Мітинг пройшов під девізом «Не дамо збоченцям осквернити місто святого Миколая»
30 травня 2013 року в Миколаєві, в Каштановому сквері, відбувся мітинг проти гомосексуалізму та пропаганди збочень. У мітингу брали участь представники кількох православних організацій і щонайменше трьох політичних партій. 

Мітинг пройшов під девізом «Не дамо збоченцям осквернити місто святого Миколая».

Політики, щоправда, обійшлися без партійної символіки. Вони пояснювали це тим, що прийшли сюди «не піаритись», а виступити проти серйозної проблеми, яка несе загрозу нашому суспільству і традиціям.

Виступи організаторів та учасників мітингу були насичені прикладами і яскравими порівняннями. Оратори критикували геїв і лесбіянок, відкрито називаючи їх збоченцями, які лізуть в душі та пропагують свій порочний спосіб життя, видаючи його за щось нормальне і навіть позитивне, втягуючи в це молодь.

Першим обрушив свій негатив на адресу збоченців отаман Миколаївської паланки Міжнародної громадської організації «Запорізьке козацтво» Анатолій Іноземцев.

- Маленький жучок-короїд, який з'являється на тілі здорового дерева, що росте багато десятки і сотні років, знищує його, перетворює на порох. У нашому суспільстві, нажаль, завелися такі жучки - це спільнота геїв і лесбіянок! - заявив отаман.

У своєму виступі отаман «Запорізького козацтва» поставив в один ряд з геями зоофілів і некрофілів. Він переконаний, що «гомосексуальний закон», зареєстрований у Верховній Раді, наділить особливими правами не тільки геїв і лесбіянок, але і всіх інших збоченців.

- Дійшло до того, що у Верховній Раді внесений законопроект № 2342, який вводить статевих розпусників, зоофілів, педофілів, некрофілів в касту недоторканних, а хто зробить замах на їх право вести розпусний спосіб життя, топтати духовні та моральні цінності нашого суспільства, нашого народу - того притягатимуть до кримінальної та адміністративної відповідальності. Не взяв на роботу в школу педофіла чи лесбіянку в якості вчителя - плати, директоре школи, штраф, або сідай у тюрму. Не взяв на службу в армію, в міліцію, в СБУ збоченця-негідника - сідай за грати. І цей закон сьогодні проводиться у Верховній Раді як належне. Ось вам і демократія - коли меншість диктує волю більшості, - говорив Анатолій Іноземцев.

Багато православних, що прийшли на мітинг, були ошелешені повідомленням отамана про те, що геї проводять свої заходи не тільки в Києві, але і тут, у Миколаєві, на найближчих вихідних. Він говорив, що з 31 травня по 2 червня тут проводиться «так звана шоста всеукраїнська конференція збоченців, педофілів, геїв, лесбіянок та інших статевих збоченців», і що «планується прибуття 150 їх членів у наше славне місто Миколаїв».

Проведення подібного роду заходів отаман вважає неприпустимим.

- По цих вулицях проносили десантників, які загинули, кров їхня на цих мостових. І ось по цих вулицях будуть педофіли, лесбіянки і гидота всяка, збоченці ходити?! Чи можемо ми їм дозволити їм робити свою брудну, чорну справу, диктувати нам усім умови?! Однозначно ні, - сказав Іноземцев і закликав миколаївців «піднятися на боротьбу з цією чумою».

дним з найбільш яскравих (хоч і самим коротким за тривалістю) був виступ депутата Миколаївської обласної ради, голови постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім'ї, молоді та спорту Миколи Кравченка, який є також директором Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

- Я є депутатом Миколаївської обласної ради, але в даному випадку я прийшов як приватна особа. Я прийшов сюди, тому що у мене безвихідне становище, - розвів руками Микола Кравченко. - У мене четверо дітей і четверо онуків. Я не можу собі уявити, як я буду пояснювати своєму онукові, чому по вул.Радянській йдуть дядьки в рожевих бюстгальтерах. Я не зможу знайти слів.

Він також зазначив, що є «дуже багато планів, які працюють на знищення слов'янської цивілізації».

- У мене особисто немає іншого виходу. Якщо вони (геї) сядуть в танки і поїдуть по Радянській, я візьму зв'язку гранат і кинуся під цей танк. Якщо вони закриються в дзот, я візьму гранату і кину, або закрию своїм тілом цей дзот. У мене немає іншого виходу! - заявив директор театру, і народ йому голосно зааплодував.

Він висловив стурбованість тим, що якісь сили намагаються зробити лобіювання інтересів геїв частиною державної політики.

- Я доросла людина, і я знаю, що таке явище (гомосексуалізм) існувало протягом всієї історії людства. Але тоді воно існувало як певна форма, яка неприйнятна для суспільства: вони були самі по собі, а держава зі своєю культурою, зі своїми традиціями існувала сама по собі, і ніхто нікому не заважав. Але коли зараз існує спроба внести цю форму як державну ідеологію, у мене немає іншого виходу. Я повинен боротися, - заявив депутат.

У своєму виступі він також розкритикував прийняту в деяких країнах Європи практику, коли одностатевим парам дають дітей на виховання.

- Хто погодиться з вас віддати свою дитину в одностатеву сім'ю на виховання? Є тут такі? - запитав виступаючий, і у відповідь пролунало мовчання. - Та я скоріше вирву своє серце, ніж віддам свого онука! Я перегризу горлянку кожному, хто спробує це зробити. У мене немає іншого виходу, я повинен боротися.

До учасників мітингу він звернувся із закликом «бути послідовними і категоричними».

- Ми не кидаємося на них з ножами. Ми не намагаємося переконати їх. Нехай вони займаються тим, чим вони хочуть займатися. Але ми не дозволимо пропаганди і ми не дозволимо руйнування вікових традицій, соціальних і культурних, нашого суспільства, - сказав Микола Кравченко.

Виступаючи перед присутніми, керівник громадської організації «Батьківський комітет Миколаївщини» Антон Половенко згадав про гей-парад, проведений нещодавно в Києві, та висловив думку, що влада під тиском європейських інстанцій лобіює інтереси гей-спільноти:
- Влада обдурила громадськість, заявивши про те, що гей-параду у Києві не буде. Київська державна адміністрація подала до суду на заборону (проведення гей-параду), але там були вказані тільки центральні вулиці міста Києва. У результаті рішення суду було наступне: заборонити на таких-то центральних вулицях Києва. І така приписочка, в самому рішенні суду - сам суд підказав збоченцям, по якому шляху їм йти: якщо ви хочете провести цей захід, ви повинні подати заяву на інші вулиці міста. Що вони успішно й зробили.

Половенко висловив своє здивування і обурення тим, як поводилися правоохоронні органи:

- Я побачив, як більше тисячі працівників «Беркута», ОМОНу та міліції були повернуті не проти збоченців, а проти свого народу, проти православного люду, проти протестантів, проти греко-католиків, проти різних партій і течій - всіх тих, хто стоїть за здоровий спосіб життя.

На думку виступаючого, геї перебільшили з формулюванням, бо, те, що відбулося в Києві, ніяк не можна було назвати парадом.

- Це була така собі швидка перелякана пробіжка, після чого вони сховалися в кіностудії Довженка, а весь цей час православні намагалися прориватися до місця проведення і билися з власною міліцією, яка воювала проти них, - сказав Половенко. - Це виглядало моторошно. Після того, що ми бачили в Тбілісі - коли священство, міліція і народ в одному пориві. Ми бачили і те, що відбувалося в Москві - коли міліція заарештовувала збоченців. А на Україні все було навпаки - міліція охороняла збоченців і воювала проти власного народу. І вина за це лежить не стільки на міліції, скільки на владі, яка прийняла настільки ганебне рішення, прогинаючись під своє неодмінне бажання євроінтегруватись, - вважає голова «Батьківського комітету Миколаївщини».


Переглядів: 2514 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^