Четвер, 01.10.2020, 01:21
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Листопад » 14 » Конкурс до Дня святого Миколая
20:20
Конкурс до Дня святого Миколая
Київська «Просвіта» і видавництво «Братське» в рамках Всеукраїнської акції «Принеси нам, Миколаю, книжки, не цукерки» оголошують літературний конкурс «День святого Миколая» для учнів загальноосвітніх шкіл м. Києва

Мета конкурсу: спонукати учнів до літературної творчості та популяризувати дитяче читання. Учасники: учні молодшого та середнього шкільного віку, що вивчають українську мову, літературу, християнську етику. Теми творів: пов’язані зі святим Миколаєм. Обсяг: до 5 умовних сторінок (12 кегль; Times New Roman; 1,5 міжрядковий інтервал). Жанри: оповідання, казки, легенди. Мова творів: українська. Обов’язкова вимога: твори, пропоновані на конкурс, мають бути оригінальні й неопубліковані раніше в ЗМІ, Інтернеті, антологіях, збірниках, авторських виданнях.

Твори надсилати із позначкою «Конкурс «День святого Миколая» до 1 грудня 2012 року на електронну скриньку kyivprosvita@ukr.net або на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б, к. 608.

У листі слід обов’язково зазначити:- прізвище, ім’я, по-батькові та рік народження автора; - домашню адресу й телефон; - номер школи і її адресу, клас, у якому навчається автор.

Переможців конкурсу визначить журі, до складу якого увійдуть відомі письменники Києва. Переможці конкурсу отримають відзнаки Київської «Просвіти» та книжки видавництва «Братське» (www.bratske.org.ua) у подарунок.

Переглядів: 2903 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^