П`ятниця, 20.09.2019, 08:39
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2014 » Лютий » 3 » Комуністи пропонують карати за релігійний «екстремізм»
01:14
Комуністи пропонують карати за релігійний «екстремізм»
Комуністична партія України на сторінках державної газети «Голос України» виступає за делібералізацію українського релігійного законодавства.

Серед інших, переважно політичних вимог, комуністи розмістили свої пропозиції до статті 35 Конституції України, яка, як відомо, запроваджує свободу совісті та релігії. Зокрема, комуністи пропонують її доповнити наступним параграфом: «Релігійні об’єднання, діяльність яких підриває основи державності України, моральності українського суспільства та завдає шкоди здоров’ю людей, створює загрозу їх життю, на території України заборонені».

Член Президії КПУ та народний депутат України Олександр Голуб зазначає, що зміни до Конституції саме сьогодні необхідні з двох причин. По-перше, коментує він, «в країні на даний момент діють десятки «сект», які, чесно кажучи, проповідують тоталітарне мислення і доволі шкідливі моральні позиції відносно громадянського суспільства». По-друге, «телебачення зафіксувало, як окремі конфесії – замість того, щоб врегульовувати конфлікти – розпалюють ворожнечу до представників іншої віри, національності».

На питання, чи мали комуністи-законодавці на увазі Українську Греко-Католицьку Церкву та Українську Православну Церкву Київського Патріархату, Голуб відповів уникливо. «Інформація, що знаходиться в Інтернеті у вільному доступі, дає людям можливість робити власні висновки», – резюмував він.

Нагадаємо, нещодавно УКГЦ отримала лист від Міністерства культури з загрозою припинення існування Церкви з причини несанкціонованих богослужінь. Пізніше з'ясувалось, що Служба безпеки України, яка ініціювала офіційний документ Мінкультури на адресу УГКЦ, не вимагала звернення виключно до цієї Церкви.

Переглядів: 2288 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини, євромайдан, гоніння на християн
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^