Thursday, 19.05.2022, 23:35
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » December » 2 » Хорватія на референдумі сказала «НІ» одностатевим шлюбам
02:57
Хорватія на референдумі сказала «НІ» одностатевим шлюбам
Дві третини учасників всенародного референдуму в Хорватії висловилися 1 грудня 2013 року за конституційну заборону на одностатеві шлюби, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на pro-life.by та mk.ru.

Шлюб - це союз чоловіка і жінки. Таке формулювання буде міститися в Конституції Хорватії після того, як більшість учасників проведеного в цій країні в неділю референдуму висловилися проти легалізації гомосексуальних шлюбів. Уряд, який поділяє «базові європейські цінності» щодо легалізації збочень, не зміг переконати своїх громадян визнати законність ЛГБТ-шлюбів.
За попередніми даними, проти одностатевих шлюбів висловилися близько 66%, тих, що проголосували. Тепер до Конституції країни буде внесено чітке визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки. Виборчим правом на цьому референдумі володіли майже 3,8 мільйона осіб, явка склала 38%.

План референдуму було винесено на розгляд парламенту після того, як громадська ініціативна група «В ім'я сім'ї» зібрала 700 тисяч підписів на підтримку своєї ідеї. «Я щасливий, тому що з цього моменту жоден майбутній уряд не зможе легалізувати одностатеві шлюби» , - заявив лідер руху Желька Маркіч, коментуючи підсумки референдуму

Варто відзначити, що на сьогоднішній день Конституція країни, яка переважно населена католиками, все ще визначення шлюбу не дає. Після голосування Хорватія внесе до Конституції поправку, згідно з якою поняттю "шлюб" буде дано визначення "союз між чоловіком і жінкою".

«Ми показали, що вміємо, подібно до Давида, який бився з Голіафом, метати камені в одному і тому ж напрямку», - радіють ініціатори проведення референдуму. Лівоцентричний прем'єр країни Зоран Мілановіч назвав голосування «похмурим і безглуздим» і висловив сподівання, що з подібних проблем голосувати більше не доведеться.
Попри перемогу здового глузду і здорових сімейних цінностей на референдумі, варто вдзначити, що Хорватія, піж тиском Євросоюзу, все ж дозволяє проводити в себе так звані гей-паради, які щоправда проходять під посиленою охороною міліції, через загрозу з боку «екстремістів». Саме так клеймлять єесовські ЗМІ здебільшого хорватську молодь, яка одного разу не дала учасникам параду дійти до місця призначення цілими.

Переглядів: 2670 | Додав: SERGIY_89 | Теги: гомосексуалізм, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^