Неділя, 27.09.2020, 12:55
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Жовтень » 28 » Грузинська інтелігенція відповіла західному гомосексуалізатору
18:36
Грузинська інтелігенція відповіла західному гомосексуалізатору
У минулий понеділок найбільша грузинська газета «Квіріс палітра» («Палітра тижня») опублікувала відкритий лист грузинської інтелігенції спеціальному представникові Євросоюзу в Грузії Томасу Хаммарбергу.

Лист під заголовком «Поважайте наші традиції!» підписано такими класиками літератури, як Чабуа Аміреджібі і Резо Амашукелі, відомими режисерами Резо Есадзе і Георгієм Хаїндрава, вченими Анзором Тотадзе і Георгієм Гоголашвілі, метрами сучасної поліфонії і хореографії Анзором Еркомаішвілі і Придоном Сулаберідзе, легендарною чемпіонкою світу з шахів Нонною Гапріндашвілі, психологами Мариною Качарава і Лелой Муджирі, бізнесменами Леваном Васадзе і Зазой Нішніанідзе, педагогами, політологами, політиками, держслужбовцями, скульпторами, студентами, багатодітними матерями...

Серед підписантів представники різних національностей і віросповідань: грузини, росіяни, азербайджанці і вірмени, православні, мусульмани і грегоріани. Лист став однією з головних тем обговорення в грузинських ЗМІ і викликав сум'яття в пропагандистів антитрадиційних цінностей в Грузії.

Текст листа:

Поважайте наші традиції!

Батоно Томасе!

Ми ознайомилися з Вашою доповіддю про становище прав людини в Грузії і хочемо відповісти на ту його частину, в якій Ви говорите про наші національні та релігійні меншини і чомусь в тому ж контексті - про права на пропаганду сексуальної розпусти.

У першу чергу зауважимо, що наше суспільство настільки поважає і з такою толерантністю ставиться до представників наших національних і релігійних меншин, настільки вважає їх рівними з іншими, що нікому і ніколи в голову не приходило прирівнювати їх до мужеложців і проповідників інших форм сексуальної розпусти. Цей новітній ідеологічний трюк для нас абсолютно неприйнятний, як би його не намагалися впровадити на Заході. Ми впевнені, що ототожнення практиків сексуальних перверсій з представниками релігійних та етнічних меншин будь-якої країни, що має місце в останні роки в США та Західній Європі, є штучною, навмисно нав'язаною ідеологією, яка не має нічого спільного з багатовіковим правилом життя людського суспільства.

Ви пишете, що «святкування Міжнародного дня боротьби з гомофобією є реалізацією прав, а не пропаганда». Ми ніяк не можемо з цим погодитися. Будь-який публічний захід є пропаганда того, що він відзначає, і заперечувати це алогічно. Хочемо нагадати Вам, що 17 травня 2012 була зроблена спроба проведення аналогічної акції перед будівлею середньої школи № 51 у Тбілісі, де нібито безневинна «реалізація прав» вилилася у пропаганду розпусти серед дітей. Ви захищаєте права, але те, що там відбулося якраз і є порушенням прав тих дітей і батьків, для яких неприйнятний безсоромний ексгібіціонізм аморальності.

У Грузії послідовників розпусти, які знають, що грішать, ніхто не переслідує, бо за нашою ж традицією кожна людина сама має дбати про свою совість і моральність. Але це зовсім не означає, що багатовікові традиції нашого суспільства дають право на публічну пропаганду розпусти і неподобства.

Ваш роботодавець відрядив Вас на роботу в традиційне суспільство. Норми дипломатії вимагають від Вас поваги до традицій тієї країни, де Ви знаходитесь. В один з найбільш трагічних моментів нашої історії протягом кількох днів 100 тисяч тбілісців добровільно склали голови на плаху катів, захищаючи християнську моральність. І тбілісці вважають цих людей святими. А Ви дозволяєте собі читати нотації жителям цього міста і цієї країни, вказуючи, що правильно, а що ні, і при цьому ще й говорите, що, виявляється, нам теж повинні дати право на вираження власної думки! Звертаємо Вашу увагу на те, що це ми Вам даємо право на вільне вираження власної думки в нашій країні і залишаємо за собою право відповідати на неї.

Коли ми говоримо про неприйнятність пропаганди розпусти, мова не йде тільки про християнську віру. Всі традиційні релігії та спільноти вважають, що мужолозтво і йому подібні форми розпусти - великий гріх і що їх публічна демонстрація - пропаганда неприйнятні. І невже лише тому, що наша нація ніколи не дозволить собі спалювати Ваші прапори у Ваших посольств та інші безумства, Ви вважаєте правильним закликати наше суспільство до корінної зміни багатовікових підвалин її життя?

Акція 17 травня цього року була провокацією, спрямованою на дестабілізацію і конфронтацію в нашому суспільстві. Нагадаємо, що 26 травня 2011 року на тому ж місці - на проспекті Руставелі - режим Саакашвілі умертвив мирних демонстрантів. Трупи вбитих мирних громадян вбивці сховали на даху найближчого магазину та вранці провели на площі військовий парад. Представники країн Євросоюзу, які були присутніми тоді на військовому параді президента Саакашвілі в кількох сотнях метрів від трупів і не висловили жодного протесту проти порушення права на життя і жорстокого нівечення сотень людей, в цьому році блискавично заступилися за пропагандистів сексуальної розпусти, серед яких, слава Богу, не було жодної жертви в результаті заворушень. Які висновки має робити наше суспільство про пріоритети Заходу в нашій країні стосовно прав людини?

Ви говорите, що «Грузинська Православна Церква повинна чітко заявити, що вона проти всякого насильства щодо представників ЛГБТ». Ми здивовані, що Ви змушуєте нас нагадати Вам:

Предстоятель Грузинської Церкви Святіший і Блаженніший Католикос -Патріарх всієї Грузії, Архієпископ Тбіліський - Мцхетський та Митрополит Сухумо - Абхазький Ілля II в той же день заявив, що Церква дистанціюється від насильства. Таке несправедливе і брехливе уявлення ролі нашої Церкви, побудоване на навмисному телеколлажі рідкісних кадрів, що показують перегини кількох священнослужителів, викликає у нас подив. Взагалі будь-яка спроба тиску на нашу Церкву з боку Заходу абсолютно неприйнятна для нас, мирян. Марксизм, який також прийшов до нас із Заходу, вже намагався це зробити в минулому столітті. Те, яку відповідь дало йому наше суспільство, має стати наочним прикладом для всіх, хто спробує це зробити в майбутньому.

Марксизм теж примушував нас святкувати якісь міжнародні свята, які ми більше не святкуємо.

Пропаганда розпусти для нас неприйнятна також і в демографічному плані.

ООН внесла грузинську мову і грузинський етнос у список вимираючих мов і національностей. За її офіційним прогнозом, якщо ми нічого не змінимо, до 2050 року населення нашої країни скоротиться на 1 170 000 осіб, що становить 28%. За цими ж даними, скорочення відбудеться в основному за рахунок грузинського етносу, що означає скорочення грузин наполовину. За даними 1910 року, на Кавказі кожен 3-й житель був жителем Грузії, а за даними 2010 року - лише кожен 19-й є жителем Грузії.

Таким чином, стоїть питання життя і смерті нашої нації. У цих умовах для нас абсолютно згубна пропаганда антисімейної аморальності, до назви якої ідеологія, підтримувана Вами, щороку додає все нові і нові абревіатури.

За якою з них накажете ганятися, батоно Томасе ?

Що скажете, якщо в наступні роки підтримуваний Вами інтернаціонал розпусти до своїх чотирьох букв додасть нові абревіатури?

Хіба у вас не йде політична боротьба за легалізацію сексу дорослих з дітьми під прапором боротьби за права людини?

Хіба не стараються в країнах Західної Європи легалізувати інцест?

Хіба на Заході не поширюються безкарно фото- та відеоматеріали, що демонструють сексуальний зв'язок людей з тваринами?

Чи існує країна, де починали з пропаганди сексуальної розпусти і згодом не вимагали одностатевих «шлюбів» та усиновлення дітей такими «сім'ями»?

Хіба не служить на Заході стратегічним вектором, спрямованим на ослаблення традиційної сім'ї, т.зв. ювенальна юстиція, яка під прапором захисту дітей дає право юристам вриватися в сім'ї та віднімати дітей у батьків?

Хіба ми не бачимо спроб почати, з подачі Заходу, цей небезпечний процес в Грузинському парламенті і підтримку йому наших необізнаних або покірних парламентаріїв і журналістів?

Що ще накажете святкувати в майбутньому, батоно Томасе, поки мільйони дітей гинуть під ножем в утробі матері?

Наше суспільство побудоване не на правах людини, а на його відповідальності. Так було і в Західній Європі - і яка жалість, що тепер у вас все змінюється.

Грузія історично одна з найбільш толерантних і гуманних країн у світі, і наше суспільство радіє цьому і пишається цим. У нашій країні століттями стоять поруч церква, синагога і мечеть в радіусі кількох сотень метрів. У Грузії завжди вміли поважати інші релігії, не кажучи вже про повагу до гостя. Один тільки приклад євреїв чого варто: цей найдавніший народ навіть у новітній історії скрізь піддавався гонінням і утискам в тій чи іншій формі, включаючи і країни Європи; єдина країна, де нічого подібного не було, - це Грузія. На нашій землі віками жили в дружбі люди різних національностей і віросповідань.

Хочемо Вас запевнити, що згадані проблеми і сьогодні не стоять перед нашою країною і що вони штучно висуваються тими силами, яких хвилює високий авторитет нашої Церкви і які, виходячи зі своїх політичних цілей, бажають дестабілізації ситуації в країні. Нам дуже шкода, що неурядові організації, помічені в подібній активності, фінансуються саме з Заходу.

«Віра - справа совісті та уповання, і кожен вільний і недоторканний в цій справі» , - це слова нашого великого письменника і громадського діяча Іллі Чавчавадзе, і грузини завжди жили у відповідності з цими словами.

У Західній Європі т.зв. процеси епохи Просвітництва і Реформації коштували життя мільйонам людей. У нас же віра і знання завжди співіснували безкровно, поки марксизм, що прийшов до нас із Заходу, не пролив тут ріки крові в ім'я боротьби за свободу людини.

Свободу не можна плутати з пропагандою розпусти і з примусом до неї, з образою традиційного суспільства, з ідеологією, яка під брехливим прапором вільного вибору робить нещасними і змушує плакати мільйони дітей, чиї батьки розлучаються, з ідеологією, яка тримає на самоті і страху перед майбутнім особистість, нібито захищену державними інститутами .

Саме ця ідеологія породжує бессемейственность і безнадія, надію на гроші і тимчасово прийняті закони, які, незважаючи на матеріальне багатство, приводять людину на Заході до екзистенціальної депресії.

Переглядів: 2504 | Додав: SERGIY_89 | Теги: гоніння на християн, гомосексуалізм, гомосеки, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^