Неділя, 29.11.2020, 20:00
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Листопад » 7 » Гомо-активісти зустріли акцію біля посольства лайкою і яйцями
19:57
Гомо-активісти зустріли акцію біля посольства лайкою і яйцями
Лайкою і яйцями зустріли гомо-терористи учасників театралізованого перформансу проти гомосексуалізації України біля посольства Німеччини 5 листопада 2013 року.
Акцію «Традиційні цінності - ja! Гомосексуализації - nein!» організувала громадська організація «Батьківський комітет України».

Акція спрямована проти поширення гомосексуалізму в Україні фондами та організаціями, пов'язаними з урядом і політичними партіями Німеччини. Активісти також виступали проти підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Під час і після акції з другого поверху сусіднього будинку кидали яйця, звучали образи і лайка на адресу активістів і міліціонерів.

«Гомо - терористи проявили агресію проти мирного театралізованого перформансу . Це показує як так звана толерантність в кінцевому підсумку призводить до гомодиктатури. Те, що є реальністю в Європі, сьогодні ми спостерігали в Україні. Ми рішуче будемо боротися проти гомодиктатури в нашій країні», - заявив Олександр Скворцов, співголова "Батьківського комітету України".
«Німеччина - це локомотив євроінтеграції. Які цінності лежать в основі цього процесу - добре видно по діяльності Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Фонду Генріха Бьолля. Ці організації просувають чужі українському суспільству цінності, спонсорують діяльність ЛГБТ- організацій, провокують розтління наших дітей через фінансування програм секс-просвіти, займаються підривом інституту сім'ї в Україні. Така Європа нам не потрібна», - заявив Дмитро Барабой, представник «Батьківського комітету України».

На думку громадських активістів, через діяльність багатьох європейських організацій в Україні, гомосексуалізм просувається як нова норма, яка суперечить традиційної моралі. «Ми виступаємо проти підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, тому що це призведе до неминучої гомосексуализації України», - зазначив Олександр Скворцов.
За його словами, Додаток XXXIX Угоди про асоціацію містить посилання на Директиву 2000/78/ЄС, яка є шлюзом для поширення та пропаганди гомосексуалізму в країнах ЄС.
«Ми неодноразово зверталися до української влади, до народних депутатів прибрати з тексту Угоди гомосексуальну Директиву 2000/78/ЄС та інші норми, які поширюють гомосексуалізм. Або - доповнити текст Угоди умовами, які дозволять зберегти наше суверенне право приймати політичні рішення на основі традиційної моралі. Це можливо, про що говорить польський досвід євроінтеграції. Але сьогодні очевидно, що в Україні ніяких змін в тексті Угоди ніхто не збирається робити. Підписання цієї Угоди ми не підтримуємо», - повідомив Олександр Скворцов.

Переглядів: 2544 | Додав: SERGIY_89 | Теги: гоніння на християн, гомосексуалізм, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^