Вівторок, 01.12.2020, 18:49
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2014 » Лютий » 13 » Французькі батьки бойкотують шкільні уроки гендерної рівності
00:57
Французькі батьки бойкотують шкільні уроки гендерної рівності
Як повідомляє France24, міністр освіти Франції Вінсент Пейон погрожує санкціями батькам, які не бажають пускати своїх дітей в школу через введення уроків, на яких молодшим школярам розповідається, що вони не народжені хлопчиками і дівчатками, а можуть вибрати свою стать самостійно, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Пролайф Беларусь.
Тисячі батьків отримали смс-повідомлення, що пропонують не відправляти дітей до школи 30 січня 2014 року. У повідомленні також сказано, що з 1 вересня в дитячих садах почнуться уроки сексуального просвітництва, «що супроводжуються практичними прикладами».

Реакція з боку влади та адміністрацій шкіл послідувала негайно. Вінсент Пейон закликав працівників освіти по всій країні викликати батьків, які бойкотують шкільні заняття, і нагадувати їм, що відвідування школи є обов'язковим. Батьків намагаються виставити мракобісами, заляканими чутками. Повідомляється також, що уроки будуть присвячені, як каже Пейон, «рівності з усіх точок зору».

У 2010 році Європейське бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я розробило програму «Стандарти сексуального виховання», згідно з якою просвітництво у питаннях сексу треба починати з дитячого віку.

Як сказано в документі, що його мета – «розвиток навичок, необхідних для того, щоб діти та підлітки могли самостійно визначати свою сексуальність і взаємини на різних стадіях розвитку. Це дозволить їм розширити свої можливості, щоб повноцінно отримувати задоволення від своєї сексуальності і відносин».

Наприклад, малюкам від нуля до чотирьох років передбачається давати інформацію «про відчуття радості та задоволення від дотику до власного тіла, мастурбації в ранньому віці. Дитина повинна знати, що «насолода від фізичної близькості є нормальною частиною життя кожного».

Дітям 9-12 років слід надати інформацію «про перший сексуальний досвід, гендерну орієнтацію, сексуальну поведінку молодих людей (відмінності в сексуальній поведінці), любові, закоханості, задоволенні, мастурбації, оргазмі, відмінності між гендерною ідентичністю та біологічною статтю».

В католицькі школи Франції все частіше звертаються мусульманські сім'ї, щоб позбавити своїх дітей від подібних програм. Батьки всіх віросповідань виступають проти нав'язаної урядом пропаганди гомосексуалізму та гендерної рівності.

Переглядів: 2438 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини, гоніння на християн
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^