Неділя, 29.11.2020, 18:05
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Листопад » 8 » Європейський суд: гомосексуалісти «потребують міжнародного захисту»
01:59
Європейський суд: гомосексуалісти «потребують міжнародного захисту»
Європейський суд у Люксембурзі визнав право гомосексуалістів просити статус біженця в разі їх переслідування за сексуальну орієнтацію. Відтепер гомосексуалісти будуть розглядатися як "особи, які потребують міжнародного захисту", тому що у світі існують країни, де "за нетрадиційну орієнтацію карають кримінально".
У четвер Європейський суд ухвалив рішення щодо трьох справ громадян Сьєрра-Леоне, Уганди і Сенегалу, що попросили політичного притулку в Нідерландах. Голландський суд звернувся в європейську інстанцію з проханням роз'яснити, чи можуть особи нетрадиційної сексуальної орієнтації представляти собою "певну соціальну групу" і, таким чином, розраховувати на статус біженця.

Суд підтвердив, що ґрунтуючись на Женевській конвенції та Європейської директиві від 29 квітня 2004, "будь-яка особа, у якої є вагомі підстави побоюватися переслідування за расовою, релігійною , національною ознакою , через прихильність певним політичним поглядам або приналежністю до певної соціальної групи, і яка знаходиться за межами своєї країни та хоче відмовитися від захисту даної країни, може запросити статус біженця", йдеться в офіційному прес - релізі судової інстанції.

Суд вважає що сексуальна орієнтація людини є невід'ємною частиною особистості і визнає, що гомосексуалісти є окремою соціальною групою, тому що існує кримінальне законодавство, що переслідує їх.

При цьому, відзначають судді, повинні бути вагомі підстави вважати, що особа, яка просить статус біженця, дійсно переслідується в своїй країні.

Переглядів: 2451 | Додав: SERGIY_89 | Теги: гомосексуалізм, Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^