Неділя, 29.11.2020, 19:45
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Серпень » 30 » Європа: Британський рух скаутів викинув із клятви згадку про Бога
23:54
Європа: Британський рух скаутів викинув із клятви згадку про Бога
Національна жіноча скаутська організація Великобританії «Girlguiding UK» оголосила , що з 1 вересня 2013 року з традиційної клятви яку дають дівчата, вступаючи в скаути, повинні бути виключені всі згадки про Бога.
На думку керівництва, це нібито повинно залучити в організацію нових членів, у т. ч. представниць інших релігійних спільнот, повідомляють британські ЗМІ. Від вступників рух зажадали замінити згадки про вірність Богу і країні на слова «бути вірним собі» і служити «спільноті».

Більше 800 скарг на текст нової, «світської», клятви подали філії скаутів по всій країні. У відповідь на обурення член правління Гілл Слокомб заявила: «Ми розуміємо, для декого внесення змін до клятви займе якийсь час».

Всі лідери філій організації повинні будуть прийняти нову клятву. «Ми щиро сподіваємося, що ні для кого не буде необхідності виходити з організації» , закінчила Слокомб.

Тим часом, у самих скаутських спільнот уже починають з'являтися проблеми у зв'язку з нововведеннями . Не всі християнські парафії тепер згодні надавати свої храми для зустрічей скаутів, які відмовилися в клятві вимовляти ім'я Бога.

Прийняття нової клятви ставить рух в протиріччя з християнською вірою, а також з його оригінальними християнськими традиціями, і може бути розцінено як «ляпас» парафії, на території якої проходять зустрічі скаутів.

Сотні скаутських груп по всій країні проводять свої зібрання на територіях християнських церков безкоштовно або за символічну плату. Більшість з них не мають фінансової можливості знімати будівлі для зустрічей.

Раніше Асоціація скаутів Великобританії заявляла про можливість прийому до своїх лав атеїстів , для яких планувалося розробити особливий варіант клятви. У березні 2012 р. з питанням про можливість прийому атеїстів в асоціацію скаутів звернулося Національне світське товариство Великобританії (NSC). У 2-й половині XX в. англійці дозволили приймати в скаути буддистів і мусульман. Клятви для них були змінені відповідним чином: замість Бога мусульмани обіцяють виконувати обов'язок перед Аллахом, а буддисти дотримуватися дхарми.

Переглядів: 2342 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^