Субота, 26.09.2020, 15:27
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 5 » ЄС: У Німеччині розгорається скандал навколо уроків статевого виховання
13:56
ЄС: У Німеччині розгорається скандал навколо уроків статевого виховання
Дітей, яким не виповнилося й десяти років, посвячують у таємниці Камасутри, розповідають про транссексуалів і особливості одностатевої любові. При цьому пропуск заняття може в прямому сенсі дорого коштувати не тільки самому учневі, але і його батькам.

Ролик, який облетів Інтернет: біля будівлі в'язниці батька однієї з багатодітних сімей зустрічає група підтримки. Ойген потрапив за грати за те, що його дочка Меліта пропустила два уроки так званої ''сексуальної освіти'' . Батькам дівчинки прийшло повідомлення про сплату штрафу. Оскільки платити вони відмовилися, справа дійшла до окружного суду. Батька дівчинки засудили до одного дня тюремного ув'язнення.

"Це дивне почуття, коли тебе за щось, у чому ти не винен, заарештовують, у тебе забирають свободу. Але день, проведений у в'язниці, вартує того, щоб про цей випадок дізналися люди", - каже батько школярки Ойген.
Як з'ясовується тепер, це далеко не єдиний випадок у Німеччині. Відомо, що в іншій школі 8 учнів під час подібного уроку втратили свідомість, побачивши зображення статевих органів.

Останнім часом на адресу німецької системи освіти звучить все більше критики. У першу чергу, вона стосується саме уроків статевого виховання. В обов'язковій шкільній програмі ці заняття з'являються з четвертого класу. За допомогою барвистих ілюстрацій, навчальних відео програм і наочних посібників учням розповідають і про секрети Камасутри, і про одностатеве кохання, і сурогатне материнство.

"Мені здається примітним, що виноситься вирок батькові, який позбавив свою дитину від відвідування уроку з порнографічними матеріалами. З іншого боку, існують закони, які повинні захищати дітей від зіткнення з порнографією. Це карається. А батько, який захистив свою дитину, потрапляє в в'язницю. Мені б хотілося знати, хто за цим стоїть?", - задається питанням один з батьків.
"Я просто хочу висловити батькам свою солідарність. Я говорила з багатьма дітьми - вони дуже страждають , перш за все учні молодших класів, від цих порнографічних уроків. А ці уроки сексу інакше і не назвеш", - сказала мама одного з дітей.

Після того, як багатодітного батька за прогули дочки таки відправили до в'язниці, багато хто в Німеччині та за її межами, задався питанням: а чому, власне, самих батьків не запитали, чи хочуть вони, щоб їх діти відвідували такі уроки.

"Нав'язування батькам примусового освіти в цій області просто порушує сам уклад сімейного життя. Я вважаю, сім'я має право вирішувати, яке статеве виховання , коли і в якій формі дитина повинна отримувати" , - сказав науковий співробітник лабораторії педагогічної психології МГУ Антон Сорін .

У деяких школах Берліна уроки сексу можна зустріти і у найменших. Учні першого і другого класу, з допомогою навчальних посібників, зміст яких місцями годиться тільки для дорослих журналів, дізнаються про різні способи сексуального задоволення. Збентежені діти після цього нерідко просто відмовляються йти на заняття. Але непримиренні чиновники від освіти готові вводити для цих учнів найжорсткіші санкції і навіть відправити їх батьків у в'язницю, немов не розуміючи, що таке насильницьке просвітництво може боляче вдарити по родині і психіці дитини.


Переглядів: 2460 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^