Середа, 21.10.2020, 03:36
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Листопад » 1 » Електронний архів номерів «Журналу Московської Патріархії» 1943-1954 рр.. розміщено в Інтернеті
02:20
Електронний архів номерів «Журналу Московської Патріархії» 1943-1954 рр.. розміщено в Інтернеті
Редакція «Журналу Московської Патріархії» завершила перший етап створення електронного архіву ЖМП. На сьогоднішній день оцифровано й опубліковано в Інтернеті номери журналів з вересня 1943 року по грудень 1954 року.

Всі матеріали знаходяться у вільному доступі за адресою http://archive.jmp.ru/

Користувачі мережі можуть ознайомитися як з текстами статей, так і з фотографіями сторінок журналу. Презентація нового проекту відбулася в рамках V фестивалю православних ЗМІ «Віра і слово».

«Архів "Журналу Московської Патріархії" — це унікальне джерело з історії Церкви у XX столітті, — зазначає відповідальний редактор ЖМП Сергій Чапнін. — Створення електронної версії архіву тільки починається, і ми плануємо продовжити цю роботу».

Проект зі створення електронного архіву отримав грантовну підтримку конкурсу «Православна ініціатива». Підрядником при проведенні технічних робіт виступила корпорація ЕЛАР — найбільше в Європі спеціалізоване підприємство зі створення, комплексного оснащення і наповнення електронних архівів. У 2012 році до електронної форми було переведено 2662 статті зі 127 номерів журналу.

Переглядів: 2360 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^