Неділя, 21.07.2019, 07:55
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2012 » Лютий » 8 » Члени Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОНмолодьспорту затвердили план діяльності на 2012 рік
00:29
Члени Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОНмолодьспорту затвердили план діяльності на 2012 рік
8 лютого 2012 року під головуванням народного депутата України Володимира Марущенка у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулося чергове засідання Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту.
Учасники засідання обговорили питання щодо впровадження духовно-моральних цінностей у виховний процес у системі дошкільної освіти. Також було затверджено план діяльності Громадської ради на 2012 рік.
Планом передбачено, зокрема, розгляд питань, що стосуються стану викладання предметів духовно-морального спрямування у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, впровадження елементів духовно-морального виховання у системі позашкільної освіти, підготовки та перепідготовки вчителів курсів духовно-морального спрямування, розробки механізму державного визнання дипломів вищих духовних навчальних закладів, випрацювання галузевого стандарту зі спеціальності «богослів’я» тощо.
Від Української Православної Церкви Київського Патріархату у засіданні Громадської ради взяв участь секретар вченої ради Київської православної богословської академії Олександр Якович Мирончук.

Переглядів: 2558 | Додав: SERGIY_89
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^