Четвер, 01.10.2020, 08:46
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Червень » 20 » Чим російська Церква в Україні відрізняється від української?
00:10
Чим російська Церква в Україні відрізняється від української?
19 червня 2013 року відбулося спілкування за допомогою чату керівника головного інформаційного управління УПЦ КП архієпископа Євстратія (Зорі) з читачами сайту «Главред».
Кілька запитань та відповідей стосувалися взаємин УПЦ КП з Московським Патріархатом та перспектив майбутнього об’єднання гілок Православ’я в Україні. Пропонуємо їх вашій увазі:

1. Ваше Високопреосвященство, скажіть , будь ласка, що Вас поєднує з російською церквою і що роз’єднує? Чому російська церква в Україні називає себе українською?
Відповідь: З російською церквою нас єднає православна віра і богослужіння, а також те, що церква московська історично походить від церкви київської. Розділяє ж нас погляд на те, залежною чи незалежною повинна бути адміністративна структура церкви в Україні. Ми, слідуючи 34-му апостольському правилу, вважаємо, що раз існує окремий український народ і незалежна Українська держава, то і адміністративна структура церкви в Україні повинна бути незалежною, як це є у інших православних народів. Російська церква, по суті, відмовляє українській церкві у праві на адміністративну незалежність, бо вважає Україну частиною Росії чи "русского мира", а український народ – частиною великого російського народу. Російська церква в Україні називає себе українською для того, щоб не афішувати свою російську сутність, бо якби вона прямо називалася «російська православна церква в Україні», вона би мала значно менше прихильників, ніж це є зараз, коли багато хто думає, що раз у назві церкві вжито слово "українська", то це є дійсно українська церква, а не частина російської церкви.

2. Основа Православия – вера в Святую Троицу. Дух Святой (как Олимпийский Огонь) Церкви передают своим вновь открывающимся «филиалам». Вопросы: 1. От какой Церкви УПЦ КП получила благословение на создание подобной Церкви? 2. Если благословения не было, то УПЦ КП можно считать «самозваной группировкой» в храмах и Соборах которой отсутствует Дух Святой. Согласны ли Вы с этим мнением?

Відповідь: ...  

Повну версію інтерв*ю Ви можете прочитати, перейшовши за посиланням до нашої бібліотеки: 

Переглядів: 2434 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^