Четвер, 29.10.2020, 03:11
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
ВхідГоловна » 2013 » Вересень » 2 » Бюро УГКЦ з питань екології оголосило конкурс «Відповідальність за створіння»
01:37
Бюро УГКЦ з питань екології оголосило конкурс «Відповідальність за створіння»
Розпочався Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння». Бюро УГКЦ з питань екології проводить цей конкурс уже третій рік поспіль з нагоди дня Бога-Творця (1/14 вересня), який християни у всьому світі відзначають як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

Мета конкурсу – плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за створений Богом світ – природу, повідомляє Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

У контексті Року віри та відзначення 1025-ліття Хрещення Русі-України конкурс пропонує чудову нагоду глибше задуматися над одвічною правдою про те, що Бог-Творець і Бог-Спаситель єдині та що свідченням правдивої християнської віри та життя в Христі є також і наше відповідальне ставлення до створеного у Ньому світу – природи.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше як 2 с. А4, шрифт TimesNewRoman, кегль – 14, інтервал 1,15).

Умови конкурсу:

1.Тематична відповідність: авторські роботи мають бути логічно довершеними і виражати свідомість християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

2. Мають бути чітко вказані:

а. назва номінації;

б. назва роботи;

в. прізвище та ім'я;

г. вік та рід заняття (учням потрібно вказати школу і клас);

д. священикам необхідно вказати єпархію та парафію;

е. адреса;

є. телефон.

3. Роботи потрібно надіслати до 1 жовтня 2013 р. за адресою:

Бюро УГКЦ з питань екології

вул. Гарбарська, 22

76019, м. Івано-Франківськ

або E-Mail: ekoburougcc@ukr.net

Кращі роботи будуть розміщені на сайті Бюро УГКЦ з питань екології: www.ecoburougcc.org.ua, а також надруковані окремою збіркою. Переможці конкурсу отримають спеціальні грамоти та цінні екологічні нагороди.

Переглядів: 2460 | Додав: SERGIY_89 | Теги: Новини
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^