П`ятниця, 18.08.2017, 22:54
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 215 216 »


Під час перемовин з Еммануелем Макроном президент РФ Володимир Путін прирахував Анну Ярославну до росіян. В Адміністрації Президента України відповіли на заяву президента РФ Володимира Путіна стосовно "росіянки Анни Ярославни". 
Так, за словами заступника голови АП Дмитра Шимківа, російський президент Володимир Путін "намагався ввести в оману", назвавши Анну Ярославну руською.
"Мої дорогі французькі друзі, президент Росії Путін намагався ввести вас в оману сьогодні - Анна Київська, кор ... Читати далі »
Просмотров: 286 | Добавил: Prytyska | Дата: 30.05.2017 Коментарі

 У суботу, 3 червня, в Києві відбудеться щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї. 

Мета акції – привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства, виступити на захист сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини, повідомляє сайт ВРЦіРО. 

Гасло Ходи: «Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» 

Збір всіх охочих долучитися до акції розпочнеться об 11- ... Читати далі »
Просмотров: 354 | Добавил: Prytyska | Дата: 29.05.2017 Коментарі

Просмотров: 253 | Добавил: Prytyska | Дата: 25.05.2017 Коментарі

Вознесіння - це свято, яке, завжди випадаючи на будній день, не займає у свідомості людей того ж місця, що і великі свята Різдва, Богоявлення, Благовіщення, Пасхи і П'ятидесятниці. Те ж саме можна сказати і про свято Преображення.

Вознесіння йде за Воскресінням, наступаючи після сорока днів з часу явлення Христа учням. У ці сорок днів Христос не один раз являється Своїм ученикам і знову зникає, щоб, з одного боку, довести їм істинність Свого Воскресіння, а з іншого - допомогти їм звикнути до Його тілесної відсутності. Ученикам було необхідно звільнитися від постійного тілесного сприйняття Христа, перестати бачити і чути Його, розлучитися з чуттєвими підтвердженнями Його присутності.

Тілесна присутність Христа в світі почалося з Його Різдва і завершується Вознесінням. Або, точн ... Читати далі »

Просмотров: 2249 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 25.05.2017 Коментарі

В ім'я Отця і Сина і Святого Духа!

Ми з вами знаходимося ще в переживаннях видатної події преславного Воскресіння Христового.

Ще тільки вчора, в останній раз в цьому році, ми чули і вимовляли своїми устами слова урочистих великодніх піснеспівів. А сьогодні ми вже святкуємо урочисту подію, що має величезне значення для нашої християнської Церкви, для всього людського роду. Сьогодні Церква нагадує нам про Вознесіння на Небо Господа нашого Ісуса Христа. "Вознісся на небеса звідки і зійшов єси ..." - Співає сьогодні Свята Церква підкреслюючи цим велич нашого Спасителя і Господа.

Він був від початку на небесах і зійшов на землю, щоб врятувати гине рід людський. Зійшов Він на землю з любові до нас. І, завершивши велике Своє земне служіння, Він знову повертається до Свого Отця - туди, де перебував і раніше. "Звідки і зі ... Читати далі »
Просмотров: 1167 | Добавил: Prytyska | Дата: 25.05.2017 Коментарі

Просмотров: 218 | Добавил: Prytyska | Дата: 22.05.2017 Коментарі

В XI столітті грецька імперія переживала важкий час. Турки спустошували її володіння в Малій Азії, розоряли міста і села, вбивали їх жителів, і супроводжували свої жорстокості зневагою святих храмів, мощей, ікон і книг. Мусульмани робили замах знищити мощі святителя Миколая, глибоко шанованого всім християнським світом.

Осквернення святинь обурювало не тільки східних, але й західних християн. Особливо побоювалися за мощі святителя Миколая християни в Італії, серед яких було багато греків. Жителі міста Барі, розташованого на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святителя Миколая.

8 травня кораблі повернулися до Барі, і скоро радісна звістка облетіла все місто. Наступного дня, 9 травня, мощі святителя Миколая урочисто перенесли до церкви святого Стефана, що знаходилася недалеко від моря. Через рік була побудована церква на честь святите ... Читати далі »
Просмотров: 2659 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 22.05.2017 Коментарі

Просмотров: 208 | Добавил: Prytyska | Дата: 21.05.2017 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^