Вівторок, 21.05.2019, 03:37
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2019 » Березень » 03
2 березня у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого відбулася презентація освітньої платформи nestor 4.0 (та зокрема онлайн-курсу "Публічна еклезіологія” архімандрита Кирила Говоруна) від Несторівського центру. Говорили також про Церкву як частину громадянського суспільства та її внесок у трансформацію України, її участь під час подій Майдану, про автокефалію та про актуальну потребу міжрелігійної толерантності, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рrostir.ua.

Учасники заходу говорили, що на ... Читати далі »
Просмотров: 89 | Добавил: Prytyska | Дата: 03.03.2019 Коментарі


Просмотров: 34 | Добавил: Prytyska | Дата: 03.03.2019 Коментарі

«Покайтеся, люди, бо горе вам буде, як Бог вас судити прийде!» Ці слова церковного піснеспіву неодноразово лунатимуть під час посту в храмах. Усвідомлення нашої гріховності та відповідь, яку доведеться дати за всі діяння, повинні спонукати нас до покаяння, до рішучого відкинення життя у гріху. Великий же піст є тим періодом, коли слід зазирнути у себе, провести аналіз свого життя, своєї життєвої дороги, є часом каяття і виправлення. Тому Церквою встановлено в одну з неділь, що передує Святій Чотиридесятниці, в євангельському читанні згадувати Господню розповідь про Страшний Суд, як подію, що за християнським вченням не мине жодну людину, як настанову та заклик з користю для душі провести дні посту.
Ісус Христос за кілька днів до Своїх страждань роз’яснював ученикам суть Царства Божого та Його Другого пришестя. І ось Він каже, що, подібно як паст ... Читати далі »
Просмотров: 65 | Добавил: Prytyska | Дата: 03.03.2019 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^