П`ятниця, 14.08.2020, 21:48
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2019 » Січень » 05

Просмотров: 208 | Добавил: Prytyska | Дата: 05.01.2019 Коментарі

Вселенський патріарх Варфоломій написав звернення до патріархів та архієпископів автокефальних Православних Церков світу, в якому закликав підтримати надання автокефалії новоствореній Православній Церкві України (ПЦУ). Водночас глава РПЦ патріарх Кирил написав Варфоломію листа протилежного змісту, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Нromadske.ua.

«Реалізація усіх [наших] зусиль очікується 6 січня, у день Богоявлення, коли ми маємо намір дарувати Томос про автокефалію і ... Читати далі »

Просмотров: 208 | Добавил: Prytyska | Дата: 05.01.2019 Коментарі

Свята великомучениця Анастасія, родом римлянка, постраждала за Христа в гоніння при Діоклітіані. Батько її був язичником, мати – таємною християнкою. Учителем святої Анастасії в юності був благочестивий і освічений християнин Хрисогон. Після смерті дружини батько видав святу Анастасію за язичника Помплія, але під приводом вигаданої хвороби вона зберегла дівоцтво.

Переодягнувшись жебрачкою, у супроводі лише однієї служниці вона відвідувала в'язниці: годувала, лікувала, а часто і викуповувала в'язнів, що страждали за віру в Христа. Коли служниця розповіла про все Помплію, він піддав дружину катуванням і замкнув її будинку. Тоді свята Анастасія стала таємно листуватися з Хрисогоном, який закликав святу озброїтися терпінням, приліпитися всієї думкою до Хреста Христового, готуючи себе до служіння Господу, і передбачив швидку загибель Помплія в морі. Через дея ... Читати далі »
Просмотров: 3254 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.01.2019 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^