П`ятниця, 05.06.2020, 13:36
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2018 » Квітень » 21
21 квітня, у Всеукраїнський день довкілля, стартує весняна хвиля безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», яку УГКЦ проводить за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України. Водночас вихованці Волинської православної богословської академії УПЦ КП взяли участь у всеукраїнській акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ і сайт УПЦ КП.

Мета акції УГКЦ і Мінприроди – привернути увагу українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та екопатріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

У Київському міському саді в акції візьмуть участь міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, інші члени ... Читати далі »
Просмотров: 356 | Добавил: Prytyska | Дата: 21.04.2018 Коментарі

У зв'язку з "початком процесу ухвалення Томосу про автокефалію" очільники УАПЦ і УПЦ КП видали розпорядження про молитву у всіх храмах своїх конфесій за єдність, владу, Константинопольського патріарха і визнання помісної Церкви, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".
Спеціальним циркуляром ід 19 квітня глава УАПЦ митрополит Макарій благословив всіх архієреїв провести розширені єпархіальні ради за участю деканів (благочинних) та довести усіх до відома рішення Архієрейського Собору та Патріаршої Ради від 17 квітня 2018 р. і розповісти про зустріч єпископату УАПЦ та Патріаршої Ради в Адміністрації Президента України з главою держави.

"Президент у своїй промові попросив молитовної підтримки, - зазначається у циркулярі. - Тож після кожного недільного чи святкового богослужіння звершувати молебні в яких возносити молитви за Всесвятішого Вселе ... Читати далі »
Просмотров: 343 | Добавил: Prytyska | Дата: 21.04.2018 Коментарі

19 квітня під час пленарного засідання депутати Київради підтримали проект рішення, що передбачає створення музею історії Києва замість будівництва торговельного центру на Поштовій площі. Це рішення було прийнято завдяки активності київської громади, яка згуртувалася навколо створення музею, навколо важливого духовно-історичного центру України — місця хрещення Київської Русі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Оrthodoxy.org.ua.

За історією Почайни та розкопок на Поштовій площі Відкритий православний університет почав стежити від січня 2017, коли громадська активістка Аннабелла Моріна представила у нас свою лекцію-презентацію «Почайна - Хрестителька Русі: розсекречення».

З того часу Почайна із річки, що зникає, перетворилася на культурний та сакральний об’єкт. Її внесено на Google-карту. В архівах Національної бібліотеки України ім. В. ... Читати далі »
Просмотров: 363 | Добавил: Prytyska | Дата: 21.04.2018 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^