Понеділок, 17.12.2018, 04:52
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2018 » Березень » 21
В одному з палестинських монастирів жив старець, прикрашений благочестям життя і розумністю мови. З ранніх літ і до 53-х років він ревно виконував чернечу обітницю, пройшов всі щаблі посницьких подвигів, ба¬гато працював і постійно вдавався до божественних піснеспівів і шукав повчань у божественних книгах.
Здавалося б, він досяг всього, чого прагнув, але тут його стала спокушати думка: навряд чи є ще на землі чернець, який би став врівень з ним, отже, він досяг повної досконалості.
Коли старець роздумував таким чином, з'явився ангел і сказав, що немає людини, яка б могла сказати, що досягла досконалості, і порадив ченцеві, аби дізнатися, скільки шляхів ведуть до спасіння, піти до монастиря, що стоїть при річці Йордан.
Зосима так і зробив. Знайшов той монастир і лишився жити в ньому. Монахи цього монастиря служили Господу безнастанним співом, всеніч ... Читати далі »
Просмотров: 2846 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.03.2018 Коментарі

В нашому храмі відбулось Таїнство Єлеєосвячення, в якому могли взяти участь всі бажаючі. Згідно усталеної традиції Великопісного циклу богослужінь, це Таїнство звершується протягом посту в православних храмах з метою зцілення від душевнихх і фізичних хвороб вірних Церкви Христової. Традиційно, Таїнство звершували штатне  духовенство нашої парафії та священики Федір Ворхуляк, Іван Гащин та  Роман Маланяк. Оскільки Православна традиція передбачає, щоб Таїнство Маслособорування звершували сім священників, запрошувати до участі у Таїнстві духовенство з інших храмів у нас стало вже усталеною традицією, котра не тільки допомагає краще слідувати букві церковного уставу, а й консолідує духовенство у служінні нашому народові.

 
Довідка: Собору ... Читати далі »
Просмотров: 2927 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.03.2018 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^