Понеділок, 25.10.2021, 21:58
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2016 » Червень » 11

Сьогодні перед глядачами постала унікальна кінострічка "Старец Паисий и я, стоящий вверх ногами" режисера Олександра Столярова. Більшість епізодів фільму знімались на території Свято-Іонинського монастиря м. Києва. 

Головний герой, а також сюжети фільму є свого роду ретроспективами святого старця Паїсія Святогорця.

Загалом, фільм знятий у вигляді притчі. Тому кожен може знайти для себе щось цікаве та корисне.

о. Сергій Башинський

Просмотров: 1670 | Добавил: Prytyska | Дата: 11.06.2016 Коментарі

Дискусії навколо потреби скликання Всеправославного собору ведуться вже більш ніж 50 років. Але тільки в XXI столітті питання вийшло «на фінішну пряму» і була навіть призначена конкретна дата його початку. І ось, в останній момент, рішення Священного Синоду Болгарської Православної Церкви фактично зірвало проведення собору. Практично всі релігійні аналітики бачать в цьому «руку Москви», що, в свою чергу, ставить і вектор більшості статей і тезисних реплік в ЗМІ. Однак, на нашу думку, міна під проведення собору була закладена набагато раніше, коли проведення собору стало самоціллю політико-релігійних амбіцій двох основних гравців: Константинополя і Москви. Тому пропоную трохи заглибитися в історію.

Ще Константинопольський патріарх Афінагор вважав, що головною метою (і необхідністю) скликання Всеправославного собору є потреба приведення норм православ’я у ... Читати далі »
Просмотров: 1952 | Добавил: Prytyska | Дата: 11.06.2016 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^